Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan akadt ki? Többé egy...

Jogosan akadt ki? Többé egy percre sem bízom rá a fiamat.

Figyelt kérdés

Nos van egy 9hós fiam, eddig 2szer vigyázott rá édesanyám(együtt lakunk) és minden bejön átviszi magához, és most vagyok a gyerekelhelyezés közepén, jött az ügyvéd, hogy menjek át, aláírni meg megbeszélni dolgokat, mondtam anyunak hogy nem vinném el,fél órát vigyázzon már rá légy szíves, mondta hogy menjek nyugodtan örül ha vele lehet.

1,5óra múlva tudtam csak eljönni, hazaértem, és elkezdett veszekedni hogy ez már milyen meg fél óráról volt szó, hívott 5ször stb,.

Oké hogy csak fél órát mondtam, de azt mondta maradjak nyugodtan örül hogy unokázhat, most akkor miről van szó?


Többé egy percre sem bízom rá az biztos, velem senki ne ordítson ezért... És tényleg mindig itt könyörög hogy had vigyázzon rá, pihenjek netezzek vagy valami.

És ha őc sak fél órát ért rá, vagy fáradt volt, akkor mért mondta hogy maradjak nyugodtan?


Bocsi csajok ez most kifakadt belőlem


2011. okt. 26. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem máshogy éli meg azt, ha Te is otthon vagy. Lehet, hogy simán csak megijedt valamitől. Pl. félrenyelt a baba, vagy valami hasonló. Ez biztos változni fog, ha nagyobb lesz.
2011. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

:) Ugyanez volt, menjek már el ide-oda. Elmentem Tescoba, visszaértem, azzal fogadott, hogy navééééégre! Nem láttam semmi problémát, aztán kiderült, hogy amióta elmentem, sírt (ő még kisebb volt), és teljesen kiakadt, hogy nem tudja megvigasztalni. Amit meg is értek, elmondtam neki számtalanszor, hogy még az anyja kell neki, de csak erősködött. Anyósomról van szó egyébként.

Azóta tisztában van vele, hogy még egy darabig nem fogom ráhagyni.


Szerintem is valami gond lehetett, amit nem tudott kezelni hirtelen. Nem a másfél órával lehetett a baja, ha tényleg imád unokázni. Megértelek téged is, pláne ha kiabált, de azért anyukádról van szó, én megpróbálnám megbeszélni felnőttek módjára, miért kiabált.

2011. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Anyám is detto:(

Ezért is költöztünk el tőlük, mi is együtt laktunk.

Egyszer elmentünk moziba a férjemmel a gyerekekre neki kellett volna vigyázni, de elötte levágott egy akkora balhét, hogy mit képzelünk mi... ne akarjunk mi kettesbe lenni...stb. Akkor elhívtuk a férjem szüleit szégyenszemre hozzánk, hogy vigyázzanak addig a gyerekekre, miközben anyámék is otthon voltak:(

Írhatsz privátba is.

2011. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!