Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan haragudhatok, vagy...

Jogosan haragudhatok, vagy csak eltulzom?

Figyelt kérdés
A ferjem elutazot a tegnap reggel 6-kor Frankfurtba Romaniabol,es nincsenek aktivalva a percek mert ceg telefon es a fonoke kelett volna aktivaltasa de annyiba maradt.Mondta a fonoke,ha haza szeretne telefonalni akkor o oda adja telefont es hivjon fel minket.De o nem hiv,en az este felhivtam h legalabb tudjam h megy az utazas,vagy mit tudom en,de akkor is sietett a ferjem es mondta h meg felhiv.....de ma reggel 11-ig vartam es nem hivott es akkor en felhivtam a fonoke telojara,de annyit sem kerdezzet,h jol vagyunke vagy h mit csinal a fiunk vagy jol vane?A fiam mikor latta h telefonalok mondta kiabalta h (tata-az az APU)de a ferjem nem szolt hozza nem szolt bele a telefonba a fianak.A fonoke elott mindig ezt csinalja megalazkodik es szegyeli,h hozzank szoljon.Es en igaz , duhos lettem annyit mondtam na szia,es leraktam a telefont.Azota sem hivott semmi.Szerintem ha valaki a csaladjat szereti akkor nem erdekli,h ki van melette fonok vagy barki......attol meg nem kell igy viselkedni hogy alig szol bele a telefonba.
2011. jún. 13. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Jogosan haragudhatsz. De lehet, hogy a férjed kicsit elfáradt az utazástól, és attól ilyen. De azért ez tényleg durva.
2011. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Annyira azert nem lehet faradt,nem is o vezetett hanem a fonoke,es csak egyszer hivtam fel a tegnap este de mar akkor megvoltak allva.Megszalltak egy szalloba es csak ma mentek tovabb.
2011. jún. 13. 15:07
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem mindenki szereti nyilvánosan élni a családi életét, lehet, hogy a főnök szigorú, vagy épp leb.aszta valamiért, persze, hogy nem fog bájologni veletek.

De ha ilyen típus, akkor sem gáz, nem kell ezzel foglalkozni, máskor ne hozd kellemetlen helyzetbe, minél kevesebbszer keresd, ha a munkahelyén van.

Most lehet, jól elrontottad a napját, felidegesítetted azzal, hogy zavarba jött a főnöke előtt. Máskor ne tegyél ilyet!

2011. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Külföldről drága a telefonálás. Én sem telefonálnék hosszan,főleg,ha a főnököm számlájára megy a díj. Ettől még szereti a családját. Amikor a férjem külföldön van,hetente egyszer beszélünk pár percet. De soha nem hiszem,hogy nem szeret minket.
2011. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tevedes...........Egyszer hivtam fel es nem a fonok szamlajara ment,soha nem szoktam hivogatni mert nekem is volt munkahelyem es tudom milyen.Es 2 napba egyszer csak belefer 2 percet beszelgetni.
2011. jún. 13. 15:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Valahol igazad van, de a férjed eddig is ilyen volt?

Mert ha igen, akkor nem érdemes bosszankodni, megváltoztatni nem fogod tudni. Ha ő ilyen, fogadd el.


És azt azért tudd, hogy a külföldön FOGADOTT hívásoknak igen magas díja van, bár olcsóbb, mintha ő hívna, de attól, hogy te hívtad, még az pénzbe kerül. Lehet a férjed ezért nem is akart beszélni veletek, mert nem akarja költségekbe verni a főnökét. Szerintem ezt meg lehet érteni.

2011. jún. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mas elott mindig ilyen........sajnos.En csak azert irtam ki ezt a kerdest,h ki mondtam magambol mert zavart.Tudom,h nem olcso kulfoldre beszelni,es nem akartam orak hosszat fecsegni csak azert hivtam mert mikor reggel elment mondta h hivjam fel este a fonok telefonjara,hanem nem is hivtam volna.
2011. jún. 13. 15:24
 8/11 A kérdező kommentje:
Meg azt is mondtam neki,h ne telefonlgasunk csak csengesen meg mikor oda ertek a helyszinre,es mikor indulnak haza.Mindenre gondoltam.
2011. jún. 13. 15:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne vedd ennyire a szívedre, inkább nyugodj meg, és ne idegeskedj. Látod eddig is ilyen volt, így ez most inkább bosszantó, de nem katasztrófa:)


Remélem azzal, hogy kiírtad magadból, sikerült megnyugodnod:)

2011. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen igy van megnyugodtam.Koszonom a valaszokat.
2011. jún. 13. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!