Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan haragudhatok, vagy...

Jogosan haragudhatok, vagy csak eltulzom?

Figyelt kérdés
A ferjem elutazot a tegnap reggel 6-kor Frankfurtba Romaniabol,es nincsenek aktivalva a percek mert ceg telefon es a fonoke kelett volna aktivaltasa de annyiba maradt.Mondta a fonoke,ha haza szeretne telefonalni akkor o oda adja telefont es hivjon fel minket.De o nem hiv,en az este felhivtam h legalabb tudjam h megy az utazas,vagy mit tudom en,de akkor is sietett a ferjem es mondta h meg felhiv.....de ma reggel 11-ig vartam es nem hivott es akkor en felhivtam a fonoke telojara,de annyit sem kerdezzet,h jol vagyunke vagy h mit csinal a fiunk vagy jol vane?A fiam mikor latta h telefonalok mondta kiabalta h (tata-az az APU)de a ferjem nem szolt hozza nem szolt bele a telefonba a fianak.A fonoke elott mindig ezt csinalja megalazkodik es szegyeli,h hozzank szoljon.Es en igaz , duhos lettem annyit mondtam na szia,es leraktam a telefont.Azota sem hivott semmi.Szerintem ha valaki a csaladjat szereti akkor nem erdekli,h ki van melette fonok vagy barki......attol meg nem kell igy viselkedni hogy alig szol bele a telefonba.
2011. jún. 13. 14:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem van a parodnak is elég baja. Ahelyett, hogy a csaladjaval tölthetné az ünnpete, utazgathat Frankfurtba a főnökével. És gondolom, hogy örüljön, hogy van allasa. Nyilvan az is idegesíti, hogy ő nem tud nektek telefonalni. A főnöke telefonjat nem viheti messzebbre, amit pedig beszél, így hallja a főnöke is. Én sem beszélgetek a főnököm előtt személyes témarol. Te is érzékenyebb vagy. Mar az első beszélgetés sem úgy zarult, ahogy szeretted volna, így mar eleve feszült volt a hangod is, amikor masodjara hívtad. Ezt ő is érezhette, és szerintem fogalma sincs, miért voltak rosszkedvű, így azt gondolhatja, hogy női hiszti jött rad megint. Nyugi, és ha legközelebb beszéltek, biztosítsd arrol, hogy otthon minden rendben veled és a fiatokkal. Szereted őt. Ne vard meg, hogy kérdezzen, hanem Te mesélj par szot, és a higgadt mondataiddal, hagoddal nyugtasd meg! Szerintem ő is jobban fogja érezni magat a bőrében, és Te is!!!
2011. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!