Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg eltúlzom a dolgot? 15...

Tényleg eltúlzom a dolgot? 15 napja szedem a cerazette nevű fog. Gátlót, és a 9 hetes babám csak szopizik.

Figyelt kérdés
Megbeszéltük a férjemmel, hogy a fogamzásgátló mellett megszakítással védekezünk, ennek ellenére tegnap bennem ment el. Azóta tiszta ideg vagyok, nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy terhes leszek. A teszt mennyi idő múlva mutatja ki?
2010. okt. 23. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:

A fog. gátló szedése mellett nem kell védekezni ha előirásnak megfelelően szeded.


csak a szedés első hét napjában kell védekezni mert akkor még nem fejti ki tökéletesen a hatását de utánna nem kell védekezni is elég megbizható a bogyó.


nem leszel terhes.nyugi én 9 hónapig szedtem.


egyébként ha tesztelni akarsz akkor az aktushoz képest 12-15 nap múlva.

2010. okt. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Kicsit megnyugtattál.:)

Nagyon ráparázom erre a terhesség dologra, nagyon nem szeretnék 3. babát.

2010. okt. 23. 09:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se izgulj, tuti nem leszel terhes!

9 héttel szülés után eleve baromi ritka, hogy normális ciklust produkálj, ráadásul szoptatsz, a gyógyszer meg önmagában is majdnem 100%. Szóval ne idegeskedj!

A férjeddel meg ne vitázz ezen, nyugodtan csináljon ebből rendszert, mert "biztonságban" vagytok:P.

2010. okt. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt, én se akarnék harmadik babát...max 10 év múlva :)) Én is szedtem a cerazette-t szoptattam is nem is volt ciklusom, se mensim. Neked van?? Mert ha nincs akkor is elég kicsi az esélye hogy peteérésed lenne szóval szerintem ne parázz.

Bár tudom könnyű ezt mondani én 15-20 napig f.stam mire tesztelhettem egyet és szerencsére nega lett.

2010. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valami menstruáció szerű volt, ezért is vagyok ideges. Most nem tudom, hogy a tabitól volt-e. Ahogy elkezdtem szedni rá 1 hétre megjött vagy legalább is úgy tűnt, 5 napig tartott. Szerintetek?
2010. okt. 23. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!