Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan Anyuka, aki nem...

Van itt olyan Anyuka, aki nem szeret meset olvasni?

Figyelt kérdés

Most olvastam a babaszoban egy cikket a dologrol, ezert kerdezem.

Bevallom oszinten es batran (valoszinuleg kapni fogok tamado valaszokat), hogy en nem szeretek meset olvasni.

Eroltetettnek erzem es nem esik jol, csak azert olvasok, mert "muszaj". Folyamatosan hallgatom Anyosomektol is, hogy ez milyen fontos, Ok rengeteget olvastak a gyerekeknek, a ferjem is havonta kb 10szer elmondja, hogy O vallalja a meseolvaso szerepet, a nagyik is felajanlottak mar ezerszer, amit elfogadtam, orultem.

Eredmeny: Ok osszesen egyutt az elmult harom evben kb negy alkalommal olvastak meset a gyerekeknek. Ennyit errol.


Igy folytatom en majd minden nap az eroltetett felolvasast.

Szeretek olvasni egyebkent, magamban. Rengeteget (ha lenne idom). De felolvasni egyszeruen nem tudok, rosszul hangsulyozok, oda sem tudok figyelni a mesere rendesen, nem elem bele magam, raadasul kb 2 perc utan feleslegesnek erzem, mert nyilvan a gyerekek nem elvezik ebben a formaban es nem a tortenetre kivancsiak, hanem a kepeket nezegetik.

Van meg rajtam kivul valaki ebben a helyzetben?

Lehet ezen valtoztatni?


2011. okt. 24. 10:58
1 2
 11/12 ava87 ***** válasza:

Felolvasni én sem szeretek. A fiam viszont imádja hallgatni. Úgyhogy olvasok rendületlenül :) Ha rajta múlna, egy este kb. 10 mesét kéne felolvasnom, de jobb esetben háromban ki tudunk egyezni :)

Amúgy a meseolvasásról mindig ez a post jut eszembe: [link]

Napok óta ezen röhögök :D

2011. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez nagy jó! Olyan hangosan röhögtem, hogy anyu bejött, hogy mi a baj. Jó, hogy a fiam nem ébredt fel!
2011. okt. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!