Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vaterás anyukák, segítének?...

Vaterás anyukák, segítének? Vaterán baj, ha megkérem a vevőt, hogy értékeljen engem, mint eladót?

Figyelt kérdés

Többször volt már, hogy eladtam valamit, és semmit nem jelez vissza a vevő. Gyors vagyok, egyből írni szoktam, amint nálam a pénz, még aznap futok a postára, ezt jelzem is. Már párszor volt, hogy vártam 2 hetet, aztán írtam levelet a vevőnek, ha nem gond neki, legyen kedves engem értékelni. Nem értem, ha megkapja a csomagot, és ír nekem, hogy köszi itt a csomag, nagyon szuper, akkor miért nem értékel mindjárt a vaterán is?

Gáz, ha írok ilyenkor nekik, persze kedvesen, hogy légyszi értékeljetek is?

Köszi.


2011. okt. 17. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem baj

kérd csak az értékelést ha akkor sem akkor írj a moderátornak / üzemeltetőnek

2011. okt. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szokott ilyenkor emlékeztető mail is menni nekik. Persze ez sokszor nem ér semmit. Nyugodtan kérd meg őket, hogy értékeljenek, mert ez neked fontos.
2011. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. okt. 17. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!