Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem segítenek a válaszol...

Miért nem segítenek a válaszolók, hanem kioktatják az anyukákat/kérdezőket? Tegnap is volt egy ilyen szitu. Egyáltalán ilyenek miért "válaszolnak"?

Figyelt kérdés
pl,az egyik kérdező megkérdezte hogy mitől pirosodhat ki a babája segge,és lehurrogták a segg szó miatt,ahelyett hogy a kérdésére válaszoltak volna.
2009. ápr. 30. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg sok az idejük, és kevesebb a tapasztalatuk:-))

Sok anyuka egyedül van otthon egész nap, és örül, hogy valakivel "kötözködhet" sajnos. Sokan vitát generálnak csak azért, hogy "történjen valami". Ezzel egy fórumon sajnos nem lehet mit csinálni. azért biztos, hogy valaki próbáld segíteni is a kérdezőnek!

2009. ápr. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért törekedni kéne arra a kérdezőknek, hogy értelmesen és ne trágár szavakkal kérdezzenek. Némelyik kérdést nem is lehet megérteni.
2009. ápr. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen,voltak olyanok is,de azért furcsa nem?
2009. ápr. 30. 08:58
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
szerintem általában azok írnak ilyeneket, akik igazán maguk sem tudják a válasz, de azért valamit írni akarnak... Lehet, hogy mivel már kicsit érzik a világtól való elzártságot, ilyen dolgokra erősebben reagálnak..nem tudom, én inkább nem veszem figyelembe az erősebb szavakat, esetleges helyesírási hibákat 8olyat is láttam, amikor valakit emiatt cikiztek). Nem vagyunk egyformák, még ebben sem.
2009. ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Ó igen! Egyszer én is megkaptam, h mi az, h segg, talán inkább popsi v fenék!

Na nem azért, de a fenék mennyivel szebb, mint a segg?

Én szoktam mindet használni, sőt, hívom popónak, hátsónak is.

Amúgy sem gondolom, h ezzel baj lenne, hisz' nem azt írom/mondom, h valag, v p*csa.

Az én gyerekem legalább tudni fogja, ha az oviban azt mondják neki, h segg vagy, h most éppen csúfolják!

Arról nem beszélve, h a válasz helyes volt, és nem a kérdező gyerekének füle hallatára mondtam, hanem ide írtam, egy olyan oldalra, ahova elvileg felnőtt emberek járnak!

Nem is értem, h miért kell kötözködni, lepontozgatni, vitatkozni mindig! Az oldal célja nem ez! Segíteni kéne egymást, meg tapasztalatokat cserélni!

Engem amúgy a helyesírási hibák jobban zavarnak, meg a viták.

2009. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen,ezen én is mindig felháborodom!Nem azért vagyunk itt,hogy kioktassuk a kérdezőt!Én mindig a legjobb tudásommal,tapasztalatból válaszolok,és tájékoztatok,ha érzem a kérdésben a bizonytalanságot!Azt vettem észre,hogy egyes válaszolók ezt nem értékelik és mindig lepontoznak!Na,mindegy ezt kell elfogadni,nem tehetünk ellene semmit!Ilyen emberek is vannak!

2009. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veled.Én tegnap írtam ki egy kérdést,ráadásul egy olyan kérdés volt,hogy a dolod éppen csak megfordult a fejemben,és ezt hangoztattam is,hogy csak egy gondolat volt.

Szerintem sokan azért ilyenek,mert nyilvánosan el vannak nyomva(tudom furán hangzik),és itt,arc nélkül merik csak fellvállalni a véleményüket,és ilyenkor beleadnak apait-anyait.

Én az ilyeneket arra sem méltatom,hogy lepontozzam őket.

2009. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!