Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesit amikor...

Titeket nem idegesit amikor kérdeztek valamit és nem a kérdésre válaszolnak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De igen,sokszor jártam már igy.De főleg az idegesit hogy elkezdenek egymással vitatkozni,meg lepontozni olyan válaszokat is például ami jo válasz,de igazán hasznos válaszokat még nem nagyon kaptam.Ja meg mikkor egyböl lehordannak,utána meg a kommentemre nem is reagálnak.
2009. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Falra tudnék mászni tőlük. És egy elkezdi, utánna a többi meg az ő válasza alapján folytatja, és nem a kérdésre reagálnak, mintha azt nem is olvasták volna.
2009. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
DE!!! A múltkor tettem fel egy kérdést, egy bizonyos babakocsiról kérdeztem paramétereket. A kérdésre nem kaptam választ, viszont a kedves hozzászóló elkezdett oktatni, hogy biztos sz@r az a kocsi ne vegyek ilyet, meg különben is hogy gondolom, hogy ilyen drága holmit szeretnék... Visszakérdeztem, hogy akkor neki ilyen van-e, hogy ennyire ismeri, mire kiderült, hogy még csak nem is hallott róla, de jó nem lehet. Amúgy a mai viszonyokhoz képest az ára is normálisnak mondható, nem is az a lényeg. Főleg arra vagyok pipa, amikor ilyen szinten az ember pénztárcájába "nyúlnak", de természetesen tudatlanul... És nagyon sok ilyen választ láttam nem csak az én kérdésemre, hanem sok helyen. Na, azóta nem írtam ki kérdést, annyira felhúztam magam rajta.
2009. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem! A kedvencem, amikor a szoptatás és a tápszerezés kerül ellentétbe, pedig nem is az volt a kérdés...
2009. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nemrég tettem fel egy kérdést, amire jött olyan válasz is, ami nem volt nagy segítség, csupán ugyan azt írta le, amit én a kérdésemben. Majd próbálta magát menteni és abban a válaszában már kicsit több értelmesebb dolgot írt, de még mindig nem a kérdésemre válaszolt. Ez van. Még mindig várom rá a normális válaszokat. :)

Amúgy tényleg gáz, ha a kedves válaszolók elkalandoznak és egymás közt folytatnak párbeszédet, gyakran nem túl kedves hangnemben..... a kérdező meg ugyanúgy 'tudatlan' marad.

2009. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!