Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányszor kérdezték meg, hogy...

Hányszor kérdezték meg, hogy Ti hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Olyan furcsa számomra, hogy amióta meg van a kisfiam, vannak családtagok, akik még egyszer sem kérdezték meg, hogy Én hogy vagyok. Persze, hogy a baba az első és Ő a legfontosabb, csak ez nekem nagyon furcsa. Másnál is így van?
2010. júl. 27. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen nálunk is így van , kivéve mióta újra kismama vagyok én is eszükbe jutok a gyerek után...
2010. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Anyósom lassan 5 éve egyszer sem. De az unokákat sem.
2010. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rólam szoktak kérdezni, bár sokszor olvastam itt erről,hogy szülés után megfeledkeznek az anyukáról. Szerencsére rólam nem feledkeztek meg.
2010. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van
2010. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
anyósom mindig megkérdezi, ha megyünk hétvégente
2010. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát tőlem sosem kérdezi senki, pedig nagy a családunk, össze is járunk. Lehet én sem kérdezem meg senkitől??? Hm, elgondolkodtam.
2010. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

utolsó előtti

A gyarekek születése előtt, illetve két gyerek között is megkérdezte.

2010. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy így mondod, tényleg "nem érdekel" senkit, hogy én hogy vagyok...
2010. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Van már két gyermekem és a terheségem alatt mindig kérdezgették rokon,barát,ismerős hogy vagyok/vagyunk?

Miútán megszülettek még az elején igen megkérdezték aztán ugye abba maradt.

Most várom a 3-dik babát és a férjem rokonai(szülei,testvérei) eddig 1sem kérdezték meg hogy vagyunk,milyen a terheségem,mi volt az uh-n stb.Ezt a babát nem terveztük illetve max 3-4 év múlva na de attól,hogy jön mi szeretni fogjuk és úgy gondolom nem a család dolga eldönteni,hogy kell vagy sem.

Nekem ez most nagyon rosszul esik,hogy így nem törödnek vele,de majd ha jönni akarnak látogatni akkor biztos szóvá teszem,hogy minek kíváncsiak rá?

Hú ezt most nagyon jól esett leírni,mert még a férjemnek sem mondtam el ezeket az érzéseket és most,hogy leírtam kicsit jobb.

Boldog Babázást!

2010. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

22:03-as vagyok!

Valami hasonlót éreztem én is a terhességem alatt, mint az utolsó!

Anyósom soha nem érdeklődött, hogy mekkora a baba, hogy fejlődik, hogy érzem magam. Tudjuk-e már, hogy fiú lesz vagy lány? Ő nem örült az unokának (pedig első, és könnyen lehet, hogy egyetlen unokája), mert nem voltunk összeházasodva, és inkább szégyellte a faluban, minthogy dicsekedjen vele. Szóval soha nem érdekelte hogy vagyok. Karácsonykor szüleimnek a 4D-s babamozit másoltam át, és azt akartam nekik adni. Párom mondta, hogy az ő szüleinek is csináljuk meg. Persze abszolút hidegen hagyta őket. Az én szüleim sírva nézték végig a fél órás videót. Nekem nagyon rosszul esett, és azóta is nagyon haragszom anyósra, és utálok hozzájuk menni. Lassan fél éves lesz a kisfiam, és szerintem rohadtul megbánta, hogy semmibe vett a terhesség alatt, mert most nagyon szeretne nagymamát játszani. De én soha nem fogom igazi nagyinak tekinteni. Szivem szerint soha nem vinném hozzájuk a fiamat, de a párom szerint én túlzok. Persze ő nem látta mikor esténkét az anyja miatt bőgtem a zuhany alatt, és nem tudtam felfogni, hogy képes így viselkedni egy ember. Ez annyira rossz érzés. De megtartom velük a 3 lépés távolságot, és CSAK MUSZÁJBÓL viszem hozzájuk a kisfiamat.

2010. júl. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!