Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy olyan kérdésre, ami úgy...

Egy olyan kérdésre, ami úgy kezdődik, hogy "2 vagy több gyerekes anyukák! ", miért válaszolnak olyanok, akiknek csak egy gyerekük van?

Figyelt kérdés

És ha valaki megkérdezi, hogy mi a tapasztalat a harmadik szüléssel kapcsolatban, akkor miért válaszolnak olyanok, akik csak egyszer vagy kétszer szültek? És még sorolhatnám...

Annyira szeretném tudni, mégha értelmetlennek is tűnik a kérdésem.


2009. okt. 15. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Tényleg értelmetlen a kérdésed.

Egyébként aki kétszer szült, az a két gyerekesbe belefér. Szerintem...

2009. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Most ebbe tényleg bele kellett kötnöd?

Ha te írtad ki a kérdést, akkor miért nem ott reklamálsz, ha nem te írtad ki, akkor meg miért bánt, hogy más is leírja a gondolatait.

2009. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Mert némelyik anyuka azt hiszi itt, hogy mert ő szült egy gyereket (pár hónapja max egy éve)már mindent tud. Úgy gondolják, hogy nyugodtan kioktathatnak olyanokat, akiknek több, nagyobb gyereke is van, és nem könyvből nevel, hanem ösztönösen, tapasztalatból. Ennél már csak az jobb mikor a gyerek nélküliek osztják az észt, hizs tudják ők mi kell egy gyereknek, hisz van a családban, rokonságban kisgyerek, azzal is sokat játszanak.
2009. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedevs első válaszoló! Kérlek olvasd el a kérdésemet újra és csak akkor válaszolj, ha sikerült megértened.

Kedves második válaszoló! Nem én tettem fel azt a bizonyos kérdést és a többit sem, ahol nem értem, hogy miért válaszol olyan, aki nem kompetens. Azért zavar, mert ez nem egy fórum, ahol kötetlenül csevegünk (legalábis régen nem az volt), hanem egy egymásnak segítséget nyújtó oldal, ahol önkéntesen segítjük tudásunkal a kérdezőt. Ha valaki nem tud érdemben válaszolni a kérdésre, akkor miért érzi kényszernek a mindenképpeni válaszadást? Ha erre tudsz válaszolni, akkor írj! Köszi.

2009. okt. 15. 14:04
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

kedves kérdező!


nem csevegős oldal,de nem is kell provokálni a másikat.

Mi van?Megkeregűltek a hormonjaid és nem találod a helyed?

Minek teszel fel ilyen értelmetlen kérdést?

És mit vársz,mit válaszoljanak rá?


Nagyon be lehetsz savanyodva,h ilyen dolgokkal foglalkozol....

2009. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, próbálj a kérdésre válaszolni vagy ne ne válaszolj.
2009. okt. 15. 14:33
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Fogd már fel,hogy ez egy értelmetlen kérdés.

Pont te írod, hogy nem csevegős oldal, akkor kopj le innen, és ne provokáld azokat, akik tényleg segítségre várnak!

2009. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

én megértem a kérdezőt...!!!!

én is kérdeztem már itt olyat, hogy pl. a második szülés milyen az elsőhöz képest és sokan írtak akik csak 1x szültek. mIért?? én nem arra voltam kíváncsi, hanem hogy mire készüljek a második szülésemnél.

Nem a kérdést feltevőt kell most itt bántani....minek szóljátok le? nektek lehet így válaszolni? hormonok...persze....

engem is le lehet pontozni...

2009. okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

Szia!

Szerintem is nagyon idegesítőek az ilyen provokatív, nyavajgós, válaszolókat kritizáló, leszóló kérdések!

2009. okt. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Tökéletesen megértem a problémádat kedves kérdező, mert sajnos gyakran járok én is úgy hogy fel teszek egy kérdést és nem is arra válaszolnak csak leírják a saját történetüket vagy hasonló. Olyankor finoman megjegyzem hogy bocs de én nem ezt kérdeztem. Sokan szerintem örülnek ha valami olyan kérdést találnak amihez hozzá tudnak szólni. Mert talán jól esik egy kis "beszélgetés". Igazad van ez nem egy fórum, de némelyik kismama vagy más is örül ennek a kis kikapcsolódásnak. Nem mondom hogy ez így jó mert tényleg dühítő amikor nem is válaszolnak a kérdésemre csak más irányba terelik a szöveget, de hát ez ellen nem tudunk mit tenni. Ez egy ilyen oldal vagy el fogadjuk vagy mást keresünk. Én ennek ellenére szeretek ide járni és inkább elfogadom, bár bevallom néha nem bírom ki és be kell szóljak.
2009. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!