Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagymamak akik nem unokaznak,...

Nagymamak akik nem unokaznak, nem segitenek?

Figyelt kérdés

Nem azert mert nem tehetik hanem nem akarnak.

Sajnos nalunk ez van Anyosomat nem igazan erdeklik az unokak engem ez nagyon bant,mert lenne ideje neha eljonni jatszani veluk vagy jatszora vinni.

Hasonlo helyzetuek?


2011. márc. 5. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, mintha rádakaszkadnak... Nekem nagyon komoly konfliktusaim vannak anyukámmal, mert erőszakos és úgy "segit", ahogy sosem kértem, és nincs is rá szükség. :( Persze szomorú, hogy nem érdekli, de legalább őszinte, jobb, mintha úgy tenne, mintha bevállalná pár órára, és végig etetőszékben ülne a gyerek.
2011. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen "nagyi" csak önmagáról állít ki szegénységi bizonyítványt. Majd később fogja megbánni, amikor már szeretne unokázni, de azok meg le se fogják köpni, se látogatni, semmit.

Egyébként tényleg jobb, mintha unokázás címszóval elviszi, vagy segítséget vállal, közben meg nem is figyel a gyerekre.

(Egyik rokonunk anyósa ilyen volt, bevállalta a 2 és 4 éves gyerekeket, berakta őket a kádba, aztán elment barátnőzni, este, amikor hazaértek a szülők, ők szedték ki a jéggé hűlt vízből a kicsiket. Soha többé nem kérték, hogy "vigyázzon rájuk".)

2011. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Anyósom egy hónapban eljön fél órára,és ezzel letudta az unokázást.Kb.500 méterre lakik tölünk,és ráér,nyugdíjas,felnőtt lányával él.19 hónapos a babám,de még egyszer nem vigyázott rá.

Nálunk ez a helyzet,de már megszoktam, talán a férjemet zavarja inkább.

2011. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hat igen az sem jo.

De engem azert zavar mert Anyosom nem ilyen volt.4 gyermekunk van 2 nagy 2 kicsi.

Amikor a csak 2 volt elt halt ertuk allandoan hivott minket vitte jatszor mindenhova oket,most meg semmi.Pedig tehetne mert idomilliomos nem dolgozik.

2011. márc. 5. 21:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én anyukám így fogalmaz :"Te vállaltad őket,most ne panaszkodj,hogy eleged van,nekem is van életem"

Kettő gyermekem van 5 éves és 6 hónapos,néha jól esne egy kicsit kimozdulni csak egy órára a férjemmel.

A férjem anyukája már nem él,az apukája újranősült,évente kb 3x találkozunk udvariassági okokból,közük nincs a gyerekekhez.

2011. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ugy latom nem csak nalunk van igy.Persze hogy van eletuk de ebbe nem fer bele egy kisgyerek hetente 1-2 orara?
2011. márc. 6. 12:10
 7/8 anonim ***** válasza:

detto...

anyósom, otthon van, semmit de semmit nem csinál, ideje, mint a tenger. Ehhez képest január eleje óta nem látott minket, mert minden héten kitalál valamit, vagy a foga fáj, vagy a gyomra, a szíve, a háta, a lába, a haja, és mindig lemondja. A férjem bátyjának is van 2 fia, na velük uezt csinálja, ja és állítólag imádja az unokáit és él-hal értük....ez vicc....

2011. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az en Anyosom is egesz nap rejtvenyt fejt, szudokuzik,sorozatokat nez.
2011. márc. 8. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!