Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bababizományiban és Turkálóban...

Bababizományiban és Turkálóban vásároló anyukák, nagymamák?

Figyelt kérdés
A mark&spancer, george, gap, next stb. ruhák méretezése helyes, ha egy 74 cm-es 9-12 hónapos babára való nadrág, jó egy 15 hónapos babára? Vettem neki egy rövidnadrágot, ami ilyen méretű és jó rá. A kislányom 80 cm és 10 kg. Ti vettetek ilyet észre?
2011. máj. 2. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam alapjáraton 80-86-os ruhát hord 15 hósan. Apukám véletlenül hozott neki egy 68-as kisnacit.Hosszú nadrág alapban,neki jó bőven a derekán,a hossza olyan 3/4es.Szóval én is jártam így.

Amúgy én nem számra vásárolok,ha turiban veszek valamit,hanem szemmértékre.Ott sajna nem lehet adni a számokra(vettem már 98-as kardit is,amit lassan kinő)

Amúgy az én kisfiam is hasonló adottságú,mint a lánykád (81-2 cm és kicsit több mint 10 kg)

2011. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, vettem eszre ilyent. Szerintem azert van mert az angol gyerekek nagyobbak, ha az USA-bol vennel ruhakat, akkor azok meg nagyobbak lennenek. Es ez nem csak a gyerekruhakra igaz.
2011. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!