Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálam sír és feszeleg, a...

Nálam sír és feszeleg, a férjemnél vagy a nagymamák kezében pedig lenyugszik. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Vajon érzi rajtam a tejszagot, és az hergeli, mert cicizni szeretne?? Olyan rossz, mert néha úgy érzem, talán nem "szeret". Tudom, ez nagy hülyeség... 6 hetes a leányzó.
2009. dec. 15. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizony hogy érzi!és nem csak a tejet.Tőled vár mindent...ne aggódj,szeret a kicsid.
2009. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy az idegességedet, a szorongásodat érzi meg. Minden kezdő anyuka tele van feszültséggel, hogy vajon mindent jól csinál-e, vagy hogy pl. Te is írod, hogy azon agyalsz, hogy szeret-e... Ezeket a picik mind megérzik!

A férfiak nem lelkiznek ilyesmin, ők tök lazán kezelik az egészet. A nagymamáknak meg ugye van rutinjuk, ők azért nyugodtak.

2009. dec. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Utolsó válaszadó: 6 hetesen még nem érzi a hangulatát.

Szeret téged, te vagy az anyja, aki pótolhatatlan neki. Szerintem nálad elengedi magát, te vagy aki mindig ott van neki, míg a párod érdekes neki, mert ritkábban látja. De persze ez csak egy vélemény...

2009. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtató válaszokat!

Egyébként a babák tényleg megérzik az anyukájuk hangulatát, így nyilván azt is, ha ideges az ember - olvastam én is valahol. Bár azt nem tudom, mennyi idős kortól...

2009. dec. 15. 16:10
 5/5 A kérdező kommentje:

Találtam közben a neten egy ilyet: "Elõfordul, hogy az anya nem tudja elaltatni a babát, mert az õ személyéhez a szopásélmény párosul, sõt, még a tejcsi illatát is érzi a baba. Akkor az apuka bújjon oda a babához, õ altassa el."

Hátha hasznos lesz másnak is!

2009. dec. 15. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!