Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vegyünk keresztelőre?

Mit vegyünk keresztelőre?

Figyelt kérdés
Én és a férjem leszünk a keresztszülök.Kisfiú és 3 hónapos.A véleményetekre lennék kíváncsi,ti mit vennétek a keresztfiatoknak?
2011. okt. 4. 19:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szia kedves 2.válaszadó!Úgy döntöttünk hogy aranyláncot veszünk a kicsinek.Erre a döntésünkre az i-re a pontot a szülök tették,mert megkérdeztem őket és egyértelműen az arany a jó ajándék,mert mindegyik unokatesó (beleértve az én fiamat is)aranyat kapott.Mellesleg a szülök a fiam keresztszülei,tehát mindenképpen ez a jó ötlet.Úgyhogy hétfőn megyünk vásárolni.Köszi a biztatást.:)Sütök még egy hatlapostortát marcipánnal bevonva és veszek még egy kis babajátékot is.Remélem jól sikerül minden.Jövő vasárnap lesz,16-án.Majd még a ruhatáramban kell körülnéznem,hogy mit vegyek fel...:))))
2011. okt. 8. 22:40
 12/16 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült dűlőre jutni. Akkor ezek szerint nem csak mi vagyunk furák hanem tényleg ez a szokás. :)
2011. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Amúgy nekünk meg 15.-én lesz szombaton. Mondjuk ez érdekes mert azt hittem keresztelő csak vasárnap szokott lenni de végül is ők reformátusok. :O

Én szerencsére tudom mit veszek fel, már muszáj volt gondoskodnom róla nehogy kicsússzak az időből mert én meg 26 hetes terhes vagyok, nem jó már rám akármi. :) Csak remélem nem lesz túl hideg a templomban mert akkor megfagyok benne.

2011. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó!Megvolt a keresztelő tegnap.Nagyon jól sikerült,átadtuk a nyakláncot,nagyon örültek neki.Jó kaja és sütik voltak,vittünk mi is:hatlapos tortát és amerikai krémest sütöttem.Sikerült ruhát is felvennem:végülis vettem egy felsőt és egy fekete nadrágot.Máskor is feltudom venni.És nektek hogy sikerült?Ja,és gratulálok a babához!!!:):)MI is szeretnénk már a 9éves kisfiam mellé egy picit:)Üdv:Szilvi
2011. okt. 17. 14:31
 15/16 anonim ***** válasza:

Mi is túl vagyunk rajta, sajnos aznap pont jó hideg volt, a templomban le sem vettük a kabátot.

Hidegtálak voltak, meg 3 torta, sütemények. Még köszönő ajándék is volt mint az esküvőkön. A tányérhoz oda volt készítve egy gumicukor cumi meg egy előke a baba nevével és a keresztelő dátumával.

2011. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mostanában sok keresztelővel kapcsolatos kérdés van itt és én mindenkinek ezt javasoltam, mert szerintem nagyon szuper dolgok vannak: [link] Nem tudom, hogy aktuális- e még a dolog, de ha igen, akkor itt van miből válogatni.:)))
2011. okt. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!