Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyünk keresztelőre?

Mit vegyünk keresztelőre?

Figyelt kérdés
2 éves lesz a leendő keresztfiunk, fogalmam sincs mit vegyünk. Megkérdeztem a szülőket, őszi ruhát javasoltak, de az milyen már keresztelő ajándéknak? Valami tartósabb dolog kéne, ami megmarad. Ötletek?
2009. júl. 28. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi anno egy gyerek aranynyakláncot vettünk. Az örök emlék marad. Mellé még vehetsz ruhát is.
2009. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi is aranyat vettünk. (Bár nekünk keresztlányunk van, s fülbevalót kért a sógornőm.) Az üzletben biztos fognak tudni ajánlani jó pár dolgot (karkötő, medál, nyaklánc, stb. - attól függően mennyi pénzt szántok rá).
2009. aug. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, hogy egyiknek sem örülnének. Semmi ékszernek. Valami más?
2009. aug. 2. 07:31
 4/9 anonim ***** válasza:
A keresztlányunknak mi is fülbevalót vettünk. Voltunk barátoknál is keresztelőn , a kislánynak ágynemű garnitúrát vettünk. Micimackós párna és paplan volt.De kaptak a gyerekek a többi vendégtől ruhát, babakozmetikumokat, sőt még pelenkát és tápszert is.
2009. aug. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vedd meg a keresztelési ruhát,én a tesómtól eszt kértem...
2009. aug. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mi egy éve kereszteltük az akkor 6 hós babánkat,

kapott: etetőszéket - ennek örültünk legjobban

játékot, kulacsot, evőeszközt - tányérral,

és pénzt is, amit a saját elkülönített számlájára tettünk be (start-számla)

2009. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Autó nyeremény könyvet igaz csak a szülők nevére tudod venni de hátha nyernek.
2009. aug. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi tavaly kereszteltük a keresztfiunkat és ruhákat, tortát, játékokat vettünk neki. Egy ilyen pici gyereknek nehéz olyan dolgot venni aminek értelme is van, lefoglalja, hasznos is és maradandó is. Mi ezrét inkább úgy döntöttünk, hogy ruhát és játékot veszünk mert az hasznos.

2009. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biciklit, pótkerékkel. Ha jót választasz, elég sokáig tudja használni.
2009. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!