Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért olyan ciki, hogy ügyelet...

Miért olyan ciki, hogy ügyeleten szültem? Miért kapok lesajnáló tekinteteket mikor kiderül?

Figyelt kérdés

Mikor beszélgetek valakivel, és kiderül, hogy nem volt dokim, szülésznőm, akkor nagyon meglepődnek....van, aki visszakérdez kikerekedett szemekkel, hogy "komolyan???"

Én ezt nem értem.

Igen, nem volt arra pénzünk, hogy havi 10est kiadjuk, és pluszba fizessünk 100 körül a szülés után.

De ez ilyen ritka, és ciki dolog?


2011. szept. 27. 17:52
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is a válaszokat!

Nálunk nem rossz az SZTK-s ellátás, persze nem töltök bent órákat, na de ki akar olyan hosszú ideig a nődokinál lenni?:)

1x voltam pesten magán rendelésen, időpontra mentem, és 1,5 órát ültem a döglesztő kánikulában a szűkös váróteremben....15 perc vizsgálat, 10ezer ft....ennél kevesebbet vártam az SZTK-ban...


De mind1, mindenki úgy dönt, ahogy akar, amitől nyugodtabb lesz:)

2011. szept. 29. 08:55
 22/23 anonim ***** válasza:
Én is ügyeletes orvosnál szültem és semmi negatív dolog nem ért emiatt. Ugyanolyan ellátást kaptam, mint bárki más. Hidd el, nagyon sokan nem fogadnak fel orvost:).
2012. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én csak azért fogadtam dokit,mert problémák voltak sz első terhessegem során.retardáció gyanú volt,lanyon pici lett.végülis annál született mindkettő akinek én.máshoz nem mennek szülni.ha kell max szülésznő....de 2 gyerek utan lehet megállok...1 fiú s egy lány.majd. Esetleg később...
2014. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!