Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért lesznek ilyen szánalmasa...

Miért lesznek ilyen szánalmasan gyerekesek azok, akik teherbe akarnak esni, vagy már gyerekük van?

Figyelt kérdés
Képtelenek felnőtt módon hozzáállni mások véleményéhez, úgy viselkednek mint az ovisok. Véleményt kérnek, de ha nem azt kapják, amit ők várnak, akkor az nem jó, teljesen beszűkül a tudatuk és csak egyetlen dolog körül forog, és ezért sokszor ráadásul iszonyat helytelen döntéseket hoznak, mert kb az itélőképességük is olyan lesz mint egy gyereké. Ez általában azokra jellemző, akik nehezen esnek teherbe. Nem lehet, hogy a természet talán nem is akarja, hogy ezek az egyedek szaporodjanak? Talán pont ezért nem jön nekik össze a gyerek, nem?
2009. ápr. 24. 08:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
huhhh
2009. ápr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ajjajj!Most kösd fel a gatyádat!Jön a hideg és a meleg!
2009. ápr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Cicavirág én csak azt tudom mondani neked hogy legalább annyi szenvedésen és leki katarzison menj végig mint azok akit hosszú éveket várnak a babára!!!
2009. ápr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
nem kötelező elolvasnod az ilyen kérdéseket, nam gondolod hogy esetleg máshol nem kapnak az ilyen nők támogatást?! És honnan jössz Te ilyenhez hogy ilyet egyáltalán is gondolj vagy leírj?!
2009. ápr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

na most elég okot adtál a kötözködésre....

szerintem nem beszűköltek,hanem pusztán nagyon félnek/féltik a nehezen összejött babájuk életét.(Nekem pikk pakk megfogant a babám,)amíg nem voltam terhes,anyuka,addig én is elítéltem,vagyis teljesen másképp álltam a babásokhoz,nem értettem,hogy miért kell annyi "hülyeséget"agyon vásárolni a babának,mit kell napokat vacillálni egy más számára semmiségen....és most hogy 6hónapja anya vagyok,teljesen átérzem őket.Sokszor az apukával is vitázom,mert azt mondja,pont olyan lettem,mit azok,akiket elítéltem és semmiképp se szerettem volna rájuk hasonlítani.De nekem mindennél fontosabb a fiam,és neki a lehető legjobbat akarom nyújtani.Másik : mindenki a saját hibájából tanul(hiába állít a mondás mást).Olyan meg végképp nem szabad mondani,hogy ne szaporodjanak-a legyek,muslicák szaporodnak!-mindenkinek meg kell adni a lehetőséget,hogy szülő és felelősség teljes ember legyen.Ha annyira nem neki való a baba,úgyse fog többet bevállalni!

Ha buta lennék,mondanám,hogy ennyi erővel neked se legyen....de nem vagyok az,és igen is tudja meg mindenki milyen nehéz elfogulatlanul helyesen megítélni a dolgokat,miután valaki anya lett!

2009. ápr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor örülj neki hogy neked biztosan hű de könnyen lett gyereked mert a természet azt akarta. Persze aki megöli a gyerekét szülés után vagy elveteti annak is a természet akarata hogy szaporodott ugye? Gondolkozz már könyörgöm.... Egyébként meg óvónő vagyok és tudod mit én vállalom hogy gyerekes vagyok... Talán én sokkal közelebb állok egy gyermekhez így "gyerekesen" mint Te fogsz... Szerintem meg annak nem való gyerek aki nem tud igazán visszaváltozni gyerekké. És jöhet a lepontozás... :)
2009. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Sztem 1 ember teszi fel ezeket a idióta,primitív,provokáló kérdéseket(pl.mit lehet szeretni egy kisbabán,stb.)Ne húzzátok fel magatokat.ez egy barom.
2009. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A "mit lehet szeretni egy gyereken" kédést nem én tettem fel.

Amúgy a gyerekességet arra értettem, hogy felnőttekkel szemben iszonyat gyerekesek egyesek, mindenben csak az ő véleményük jó, mert ők mindent jobban tudnak, és ha valaki más véleményen van, akkor az elvetemül szar alak.

2009. ápr. 24. 09:48
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A cigarettával kapcsolatos kérdésekre és válaszokra gondolsz???Én sem támogatom,mert aki tényleg évekig küzd a babáért,és nem cigizik,tuti rosszul esik neki,ha valaki terhesen doboz számra cigarettázik.

Az pedig,hogy kinek és hogyan sikerül vagy nem sikerül teherbe esni,nem a természet dönti el.Mert akkor nem hagyná,hogy egyes emberek szapordjanak,mégis ők vannak sokan (tisztelet a kivételnek),ha érted mire,kikre gondolok.....

2009. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én könnyen estem teherbe, de nem vettem észre, hogy ez bármit is befolyásolna. Sok esetben, akiknek nehezen lett jóval jobban tudják értékelni a gyereküket érthető okokból. Szerintem nagyon nagy butaságot és elsősorban bunkóságot mondtál. Ki vagy te, hogy meghatározd, hogy kinek legyen joga a szaporodáshoz? Találkoztam több nővel is, akiknek nagyon nehezen lett baba és ezt nem tapasztaltam. Te vagy szánalmas azzal, hogy így állsz az emberekhez és helyettük akarod eldönteni, hogy nekik mi a jó. A döntés egyszemélyes dolog.
2009. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!