Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3-4-5 gyerekesek biztos...

3-4-5 gyerekesek biztos egzisztenciátok van? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Akinek több gyermeke van, annak tuti biztos egzisztenciája van? Vagy van köztetek olyan is, aki a mának él úgymond, és nincs munkahelye, ahova visszamehet dolgozni. Mi a végzettséged és apa mivel foglalkozik?
2011. jan. 27. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Irodán dolgoztam, ami azóta megszűnt. Még egy évem van a GYES-ből, három gyerekünk van. A férjemnek jó munkahelye van. Hogy mi lesz, nem tudom, szerintem egy év múlva megyek dolgozni, van már kilátásban valami, ami nem irodai, hanem gyerekek mellett végezhető munka.
2011. jan. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk 3 gyerek van, egyet még tervezünk későbbre. Nem mondom, hogy el vagyunk árasztva pénzzel és azt sem, hogy nincs. Pont kijövünk, amire kell mindig van. Párom két helyen dolgozik, van egy fix állása, mellette vállalkozó másodállásban. Nincs túl sok plusz bevételünk, de elvagyunk. Én most készülök visszamenni dolgozni, diplomás közalkalmazott vagyok egy szociális otthonban. Van házunk, autónk, persze hitelesek, mint sokaknak. Hiszem, hogy fel tudjuk nevelni becsülettel a gyerekeinket. Nem hiszek viszont abban, hogy a gyereknek mindent meg kell adni. Meg kell tanulnia a vágyai és a szükségei között különbséget tenni mindenkinek. Amire szükségük van megvan, amire vágynak, azért tenni kell nekik is, mint mindenki másnak. Persze, gyerekként azért ez nem úgy működik, hogy elküldöm dolgozni, de fogadjon szót segítsen ezt-azt, ha sulis lesz majd tanuljon rendesen és hasonlók.

De ez már nem a témához tartozik. :D

2011. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Még "csak" kettő van, a harmadik úgymond becsúszott. Férjemnek van állása, igaz nem túl jól keres. Nekem jól kereső állásom volt a gyerekek előtt, de nem hiszem, hogy visszavárnának. Már csak azért sem, hiszen multi, nem gyermekbarát munkahely. Hogy mi lesz? A férjem dolgozik, amennyit csak tud, mellette bevállal mindent, amit lehet. Én áprilisban szülöm a 3-at, szeptemberben szeretnék beülni az iskolapadba, remélem mire lejár a 3-al a gyed, elvégzek valami felsőfokú képesítést legalább, hátha így könnyebb lesz új állást találni.
2011. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Mérnök vagyok, a férjem is, tuti biztos a helyünk, biztos egzisztencia, igen..
2011. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát mi a tutira biztos mostanság? 4.gyerekünk van apa vállalkozó jó keres nem milliomos szinten de a kocsin nincs hitel csak a házon, nem várnak vissza sehová ha lejár a gyes saját cégnél fogok dolgozni apával

érettségim van

2011. jan. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!