Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nézik le a több gyerekes...

Miért nézik le a több gyerekesek az egygyerekeseket?

Figyelt kérdés

Már többször szembesültem séták, játszóterezések stb alkalmával, hogy olyan lenézően pillantanak rám a két vagy több gyerekes anyukák, mert nekem csak 1 van.

Egyáltalán honnan tudja, hogy nincs-e otthon még 4 gyerekem?


2011. aug. 11. 11:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
1gyerekem van,de én ilyennel még nem találkoztam!
2011. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
ezt meg honnan szedted??
2011. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
szerintem vagy beképzeled, vagy valami másért néznek "furcsán"
2011. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekem is 1 gyerekem van de még soha nem találkoztam olyannak aki lenézne emiatt ez egy hülyeség szerintem üldözési mániád van.
2011. aug. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nekem 3 gyerekem van de nem értem miről beszélsz
2011. aug. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem paranoiás vagy.:))4 gyerekem van,de szembe se jutott soha számolgatni más gyerekét,aztán lenézően pillogni rá ha nekem van több.:DDDD
2011. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nekem is egy gyerekem van, mégsem néz le a többi anyuka a játszón :o)
2011. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én egy gyerekesként,soha de soha nem találkoztam ilyennel!Most kettő van,mert ez volt az álmunk,de hidd el senkit nem nézek le,mert 1 gyereke van,mint ahogy azokat sem akiknek 2-nél több.Biztos hogy jól érzed ezt?Vannak(voltak és lesznek)olyan anyukák akik lenézik a másikat(ha van sapka azért,ha nincs sapka azért :) szóval bármiért)Ne törődj vele,érezd jól magad az egy szem gyerekeddel,és ha módodban van keress kedvesebb játszótéri társaságot! :) Egy 3 éves és egy 9 hónapos srácok anyukája
2011. aug. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%
beteg vagy
2011. aug. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%

én gondolom mire gondolsz,

hát igen van ilyen én is találkoztam már ilyennel, de inkább megjegyzéseket tettek. PL. hogy de jó megy márkás cipő a 2 évesnek, ahol egy gyerek van ott megtehetik. És ehhez hasonlók, nem értem miért fáj az a másiknak ha én egyet nevelek, de azt úgy hogy mindent neki.

2011. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!