Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nézik le a több gyerekes...

Miért nézik le a több gyerekesek az egygyerekeseket?

Figyelt kérdés

Már többször szembesültem séták, játszóterezések stb alkalmával, hogy olyan lenézően pillantanak rám a két vagy több gyerekes anyukák, mert nekem csak 1 van.

Egyáltalán honnan tudja, hogy nincs-e otthon még 4 gyerekem?


2011. aug. 11. 11:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen felesleges és erőltetett kísérlet egy vita gerjesztésére.Hátha most jönnek majd az egy gyerekes anyukák,akik nagy nehezen előkaparnak az emlékeik közül olyasmit,h egy többgyerekes talán furcsán nézett rájuk valahol,beszéljük is jól ki őket!
2011. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt így nem lehet konkrétan kijelenteni, hogy lenézik öket.Azért, mert találkozol néha olyan anyukákkal, akik lenéznek, még nem ez a jellemző...

Nekem 1 gyermekem van, de nem vettem észre, hogy emiatt lenéznének.Természetesen találkoztam olyannal, aki tett ilyen-olyan megjegyzést,(pl adjam oda a kinőtt ruhákat, mert náluk jobb helye lesz 3 gyerek mellett), de azt nem állíthatom, hogy lenéznek.

2011. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én ezt nem vettem észre.

Én nem nézem le az 1 gyerekeseket.

2011. aug. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!