Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Annyira idióta vagyok, hogy az már nekem fáj.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igyekszem rövidre fogni. (Bár utólag visszaolvasva ez nem sikerült.)

33 hetes, veszélyeztetett kismama vagyok. A párommal másfél éve vagyunk együtt, a babát nem terveztük, de nagyon örülünk neki, és várjuk. :)

Azonban, mint szinte minden kapcsolatban, nekünk is vannak problémáink... Történetesen éppen a bizalom. Ő csinált hülyeségeket (netes csajozás...), én pedig képtelen vagyok megbízni benne.

Mióta babát várunk, úgy érzem és látom, hogy sokat változott, de én épp nem az a típus vagyok, akinek a bizalmát könnyű visszaszerezni. Nem tudok hinni neki, nem megy. Persze nem rágom a körmöm egész nap, hogy hol van és mit csinál, de a szálka mindig ott van.

Az elmúlt két hétben azonban megváltozott valami. Egészen konkrétan másfél hétig (amiből 6 napot itthon töltött szabadságon), a páromnak eszébe sem jutott, hogy létezik olyan dolog, mint a szex. Se simi, se összebújás, semmi közeledés. Ez már csak azért is meglepő, mert 1-2 naponta igényli, és most látszólag minden előzmény nélkül 0-ra csökkent az "étvágya". Végül én voltam az, aki felhozta a dolgot, és mikor rákérdeztem, hogy mi a baj, azt mondta, hogy semmi, csak egyszerűen mindig fáradtnak érzi magát.

Viszont még múlt vasárnap elkezdtem rágni a fülét (érezvén a szexmentes napok súlyát a vállamon), hogy menjen el a haverjával egy kicsit sörözni, dumálni, mozduljon ki, mert úgy gondoltam, nem egészséges, hogy folyamatosan itthon ül, és a vágycsökkenés - még ha radikális is -, lehet esetleg a bezártságtól. Mindig itthon csücsülünk, nem mozdulunk ki, nem járunk sehova.

Akkor nem ment, azóta pedig látszólag rendeződött minden, a szex terén is, mióta beszéltünk róla.

Azonban tegnap hazajött, és szép óvatosan elővezette, hogy alig egy héttel ezelőtt én akartam ugyebár, hogy kimozduljon... és a munkatársnőjééknél "ott alvós-szalonna sütés" lesz ma este (elvileg többen is mennek a cégtől), és ő szeretne elmenni, és a közvetlen munkatársával már meg is beszélte, hogy ki mit visz.

Patthelyzet. Ha elengedem, akkor én leszek tiszta ideggörcs, plusz kipukkan jó néhány bizalom-lufi, amikből amúgy is kevés van. Ha nem engedem el, én leszek a hárpia, nem csak az ő, de a munkatársai szemében is, őt meg lehet majd azzal szívatni, hogy PAPUCS.

Laza mozdulattal útjára bocsátottam, csomagoltam neki kaját, piát, meleg pulcsit, mint egy jó asszonyka. Közben persze szívtam a fogam, sebaj. Ma a munkából egyből odamegy, és csak valamikor reggel/délelőtt jön haza.

Én pedig itthon ülök, folyik a könnyem, és próbálok belekapaszkodni valami bizalom-félébe, de ilyenem sajnos nincs. Főként, mert:

1. A tegnap esti összebújásunk erőteljesen furcsa volt, leginkább egy "sajnálom szívem, rosszat tettem"-félére hasonlított, bár lehet, hogy ezt csak a paranoia érezteti velem.

2. Halovány lila elképzelésem sincs, hogy hol is lesz egészen pontosan ez a buli.

3. Nem tudom, kik lesznek ott a munkatársai közül. Ez a momentum csak annyiban zavaró, hogy van két m.társnője, akik úgy néznek rá már hónapok óta, mint éhes kutyák a szalonnára, másrészt azzal a csajjal sem vagyok teljesen kibékülve, akihez mennek, hiába lesz otthon elméletileg a párja...


Tudom, hogy egy hisztis hátsófertály vagyok, de nem tudok lehiggadni. Én egyszerűen tényleg nem az a típus vagyok, aki képes pár hét "minden rendben" után újra bízni, és vígan elmerülni a rózsaszín ködben meg a lila pompom-felhőkben. Még nincs egy órája, hogy elindult dolgozni, de már most ott tartok, hogy ha nem a könnyeimet nyeldesem, akkor vagyok tökig depresszióban ülök a gép előtt, vagy ideggörcsben járkálok a szoba egyik feléből a másikba.

Az egyetlen dolog, amibe valamennyire kapaszkodni tudok, az a bordámat irdaló kislányom, de épp ő az oka is a fokozott indulatomnak. Már csak pár hét, és megérkezik, és tudom, hogy az ifjú apákat ilyenkor kezdik el azzal szívatni haveri körökben, hogy addig rúgjon ki a hámból, és addig csapjon ferde estéket, amíg még megteheti, mert ha megérkezik a baba, akkor aztán... Szóval értitek.


Mit tennétek a helyemben? Hívjam fel, és mondjam, hogy inkább jöjjön haza? Vagy kezdjek imádkozni, hogy délutánra legyen szélvihar és tomboló hurrikán?

Annyira hülyének érzem magam... Mióta elindult, a hasam totál be van keményedve, pedig már vettem be magnéziumot is.

Mit csináljak?


2011. szept. 18. 07:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
78%
még egy valami vesz.terhesként nem biztos h szexelni kellene,ha csak nem akarsz korababát
2011. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
78%

Nem te vagy az idióta...Úristen,mennyire hasonlitunk mi ketten...

Szerintem jobb ha elfogadod a dolgot: Előbb vagy utóbb egyedülálló anya leszel.Csak az a nem mindegy milyen állapotban leszel addigra lelkileg, a gyereked milyen állapotban lesz,mennyi időt fecséérelsz el az életedből,és ki vet véget a kapcsolatnak.

Ez az ott alvós buli elég érdekes.Mi az hogy ottalvós buli???És te miért nem mész??És miért nem állitasz be este meglepiként?? Vagy miért nem mondod meg neki hogy nem szeretnéd ha ott "aludna"?

A netes dolog nem egy ártatlan dolog volt szerintem.És nem is az első. És nem is az utolsó.Számcsere????Ne álltasd magad...

Sajnálom,próbálj valahogy megynugodni.(Na ettől nagyonn szarságot nem is irhattam volna)

Csak hogy rolam is tudjál valamit,a párom ugyanilyen. Vagy még rosszabb. Egy év házasság,és másfél év kapcsolat után már másnak vallott szerekmet. Mikozben ott volt a hat hónapos babánk.Aki tervezett volt,az ő kérésére jött ilyen hamar.Ennek 1,5 éve. még vele vagyok és jelenleg szorongásos depresszióval kezel a pszichiáter. Ezt szeretnéd??

2011. szept. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
20%

1. a sextől nem lesz kora baba lesz pl én még előtte egy nappal is sexeltem 41 hetesen :-P


2. hát ez azért érdekes helyzet mert én a mostani párommal a neten jöttem össze :-)

és 3 gyerekkel (csak a legkisebb közös) én vagyok az aki még mindig ott "pasizik" :-DD neki már nem téma a netes ismerkedés de nekem igen, nem egy "hódolóm" van fent a chat.hu-n és ha buli van akkor megyek/megyünk

2 éve vagyunk együtt 8 hónapos a közös gyerek amúgy

érdekes h soha nem volt téma h elmehet e sörözni vagy sem annyit kértem csak h szóljon ha megy és h kb mikor jön haza és ez fordítva is így van

és ö a féltékeny rám pedig tudja h nincs alapja :-)


tény h 33 hetesen sokkal érzékenyebb vagy mint egyébként sokkal jobban fel tud bolygatni bármi sokkal jobban vágysz a biztonságra

tény az is h a pasik ilyenkor kicsit megbolondulnak hidd el ha meglesz a kicsi akkor sokkal jobb lesz csak hagyd h ö is kivegye részét a babából és belőled :-)

próbálj meg bízni benne mert ha nem fogsz akkor már vége is a kapcsidnak sajnos

és legyél vele türelmesebb neked ott a baba a pocakodban te érzed ö nem elképzelni sem tudja h milyen lehet és ilyenkor kicsit kizárva érzik magukat


nem megbántani akarlak de nem lehet h csak neked kicsi az önbizalmad ??

van egy jó pasid és folyton azon rágódsz h kivel csal meg ez nem jó így

ha benne volt a babában akkor valszeg szeret és h flörtöl??? minden pasi ezt teszi és minden nő is ha teheti

mi lenne ha nem otthon ülnél hanem elmennél kicsit hol vannak a barátnők ???

a munkatársak ???

neked is lehet görbe estéd akár 33hetesen is .-)

ne hagyd el magad öltözz csinosan smink parfüm sexy ruci stb...


szal ne parázz annyit nem feltétlen van úgy ahogy gondolod

2011. szept. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%
10.50-es, te ezeket komolyan irod? Neked meg nem nott be a fejed lagya. Sajnalom a parodat. A helyeben mar elhagytalak volna a mas ferfiakkal valo flortolesert es az idegen pasikkal valo bulizgatasert. NEkem senki ne mondja, h az internetes ismerkedes artatlan, en probaltam. Akkor hulye voltam es maganyos. Jot szorakoztam vele, de koszonom eleg volt. Nem vagyok otthonulo megkeseredet, eljarok kulon a paromtol is, de nem idegen, interneten osszeszedett pasikkal. Felnottem!
2011. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
50%

10.50-es, te ezeket komolyan irod? Neked meg nem nott be a fejed lagya. Sajnalom a parodat. A helyeben mar elhagytalak volna a mas ferfiakkal valo flortolesert es az idegen pasikkal valo bulizgatasert. NEkem senki ne mondja, h az internetes ismerkedes artatlan, en probaltam. Akkor hulye voltam es maganyos. Jot szorakoztam vele, de koszonom eleg volt. Nem vagyok otthonulo megkeseredet, eljarok kulon a paromtol is, de nem idegen, interneten osszeszedett pasikkal. Felnottem!


:-D

1. nem idegenek mert majd 8 éve járok fel igencsak sok mindenkit megismertem már ott pasit/fiut nöt/lányt is 16-50éves korig

a párom is onnan van mint írtam

2. a párom is sok sok évig járt fel

3. nem szedem össze őket max beszélgetünk flörtölgetünk

4. a párom is anno nagyon sokat pedálozott (volt vagy 4-5 hónap) h egyáltalán randira menjek vele kizárólag csoportos bulikra mentem el ö volt az egyetlen akivel privátban találkoztam

5. nem kell sajnálni neki több barátnője is onnan volt :-)

6. mint írod szórakoztál én is azt teszem

7. az infómban benne van h 3 gyerekem és stabil kapcsolatom van ha ezek után rám ír.....

2011. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Bocsássatok meg, olvasom a válaszaitokat, de reagálni csak később tudok, mert derült égből megjelentek a rokonok, úgyhogy rohangálok a sütő és a vendéglet között, hogy legalább valami kis nasival meg tudjam őket kínálni. Nagyszerű. Szuper. Csak tudnám, minek találták fel a telefont.

Sebaj, azt hiszem, ilyenkor szokás mondani, hogy ha már nyakig sz@rban vagy, adj hálát Istennek: köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!

2011. szept. 18. 12:28
 17/27 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem legjobb az őszinteség. Hívd fel a párodat, és mondd el neki, hogy mit érzel. "Ne haragudj, de nem szeretném, ha máshol aludnál, mert nagyon rosszul esne." Ha ezen megsértődik, vagy kiakad, akkor nem csak szalonnát akart sütögetni... A másik lehetőség, hogy megkérdezed, hogy hol lesz a buli, és hogy te is elmehetnél-e, mert neked is jól esne egy kis kikapcsolódás. Nem hiszem, hogy a munkahelyén csupa szingli dolgozik, ha pedig kapcsolatban vannak, akkor biztos más is viszi a párját. Ha pedig szinglik közé szeretne menni, akkor megint csak az a vége: nem csak szalonnát akart sütögetni... Ne hagyd magad hülyének nézni. A bátyám ugyanezt művelte a feleségével, munkahelyi buli, túlóra címszóval csalta. Gusztustalan dolog, de a pasik csak biztosból biztosba mennek, úgyhogy jó ideig kettős játékot játszanak. Te ne hagyd, hogy veled is ez történjen. Ennél 100x jobbat érdemelsz.
2011. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
86%
Teljes egészében az előttem válaszolóval értek egyet! Ugyanezt írtam volna Neked én is. Ha nem sunnyog akkor szó nélkül hazamegy, vagy elvisz téged is kérésre. Tényleg ne hagyd magad!
2011. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

van hová menned anyósodéktól? mert így nehéz lesz tovább lépned és lehet hogy ezt a párod is tudja és ezért is meri megtenni veled ezeket a dolgokat.

nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, én is átéltem, de gyerek nélkül és tovább tudtam lépni, anyám befogadott.

2011. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

nem értem miért lenne már a vég ha megadta a számát valakinek a neten

és akkor mi van ?

nem mondom szép dolog is az h ennyire nem bízol benne és amint olvasom mások sem igen bíznak a párjukban

ha nem egy a bizalom akkor oda a kapcsolat és nem most ment tönkre hanem mikor ez elment

amugy minden nő ennyire igyekszik a párját kordában tartani?

vagy csak én vagyok ennyire fura h simán elhiszem h sörözni volt :-)

no ezért ennyire ne vok naiv :-D


kérdező ne hívd fel és ne zaklasd már ennyire mert ki fog futni a világból is azért mert gyereke lesz még nem azt jelenti h be is kell zárnia

pont azok a pasik hajlamosak megcsalni a párjukat akiket ennyire sarokba szorítanak és ellenőrzés alá vonnak

én minden pasimnak eddig megadtam azt a szabadságot ami kellet neki soha egyik sem csalt meg sőt én voltam mindig aki szakított és rám voltak féltékenyek (pedig nem adtam okot rá egyszer sem csaltam meg az ép aktuális pasim)

hagyd had tombolja ki magát a baba születése után úgysem lesz ideje rá

ha érezteted vele h nem bízol benne akkor meg fog csalni de ha érzi h teljes a bizalmad akkor nem


lepontoztak de nem érdekel akkor is ez a véleményem és punktum :-P

2011. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!