Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cérna+szex? Vagy? (bocsi, ha...

Cérna+szex? Vagy? (bocsi, ha idióta a kérdésem, de nekem fontos)

Figyelt kérdés
6 hete szültem, azóta orvosi tanácsra nem volt szex. Voltam 6 hetes kontrollon, minden rendben, gátsebem szépen gyógyul. "Engedélyt" kaptunk, hogy pótoljuk, ami eddig elmaradt :) Ezért ma teljes karbantartást végeztem magamon és akkor vettem észre, hogy még van varratom. Pedig a kórházból eljövet előtt volt varratszedésem. Tegnap olyan sokáig matatott ott a doki, nem igaz, hogy nem vette észre???? Még én is tisztán láttam tükörből, mert...na nem részletezem, de ott húzza szét a dolgaimat a cérna. Miért nem vette ki? Vagy azzal együtt szexeljünk? Nem lesz gáz, ha csak úgy magától elszakad? Szerintetek?
2010. febr. 18. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Te jó ég, vakhangya ez a doki. Szerintem bírjátok még ki és menj vissza azonnal a dokihoz. Mi van ha úgy belelendültök hogy beakad vhova, aztán felszakítja a sebedet?? Én nem kockáztatnék, de te tudod, te érzed.
2010. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg felszívódó varrat lehet. Ha az, nem kell miatta aggódni.
2010. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én várnék vele mig van cérna, és mindenképp megbeszélném a dokimmal.
2010. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze, nem is álltunk neki az "ünneplésnek".... Ha eddig bírtuk, most nem kockáztatunk.


Ha felszívódó, akkor miért volt utolsó nap varratszedés? Meg ez olyan nagyon feszülős cérna, szinte pengetni lehet :) És ha a többi már nincs ott (mert kiszedték, vagy kipotyogott, vagy felszívódott.....) akkor ez miért van még ott? Nem volt neki elég 6 hét?


Visszamenni...sajnos, nem helyben van és ez az egy nap is akkora szervezést igényelt, ami az egész családom napját "elszúrta" (szabadságot kérni tesómnak, autót szereznem,férjem nem tudott jönni, kislányom is vinnem kellett....jajjjj, szörnyű zűrös nap volt)

2010. febr. 18. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Jajjj ezt a pengetést most elképzeltem :D:D

Nekem voltak felszívódó varratok, de 6 hét után már nyoma sem volt. Nekem a varratokat szülés után 3 nappal kiszedték, azok nem felszívódóak voltak, és azok kerültek kívülre. Belül volt a felszívódó. Szerintem ezt máshol is így szokták, de persze nem tudom.

A dokit nem lehet esetleg telefonon felhívni, hogy megkérdezd, hogy most ez mi? De amúgy szerintem nem muszáj ugyan oda visszamenni, menj el egy nőgyógyászhoz oda, ahol laksz, az is ki tudja szedni épp úgy.

2010. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj sima nőgyógyász szakrendelésre, de még a hàzidokid is fog tudni segiteni!
2010. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok!!!!!
2010. febr. 19. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!