Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lépcsőzés vagy a szex...

A lépcsőzés vagy a szex tényleg előrébb hozhatja a szülést?

Figyelt kérdés
Nincs dokim, szabin van, 39 hetes vagyok, de jó lenne már szülni:) Ha szexelünk, vagy lépcsőzök, akkor az beindíthatja a szülést, és haigen, mennyivel pl szex után? Ha vannak tapasztalataitok szívesen olvasom! Köszi
2011. júl. 14. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi végig szeretkeztünk. Majdnem időben szültem (1 nappal hordtam túl) szerintem ha be akarod indítani a szülést homeopátiás szereket alkalmazz. Lépcsőzéssel kapcsolatban szintén semmi... Ha érdekel mit kell szedned és hogyan akkor megírom!

Egy gyönyörű 2 éves és egy 13 hetes magzat anyukája

2011. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szedem a 2 C-t hetenkénti váltásban és a Pulsatillát. Javasolsz még valamit?
2011. júl. 14. 17:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem vált be, és én elég sokmindent megpróbáltam.

9 nappal hordtam túl a babát, szóval tényleg mindent.

A második terhességnél még az oxitocin infúzió és a burokrepesztés se indította be. :(


A legtöbben az utolsó, "kissé erőteljes" orvosi vizsgálat után egy nappal kezdenek szülni.

Siettetni felesleges, nyugi, még egy baba se maradt bent. :)

2011. júl. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az igaz. Viszont szerintem nagyon nagy lezs a baba, igaz egy hónapja nem láttam uh-n, de nagyon nagy a hasam, szakdok szét, és ezért várom már :) de persze majd jön, amikor jön...
2011. júl. 14. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem 2-án vizsgált meg amikor szülnöm kellett volna és 3-án 14:00-kor indult be a szülés 4-én 7:15-re lett meg burokrepesztéssel (több mint 17 óra volt így).

A 39. hétre:

Ha vannak jóslófájások

- Hétköznap: Caulophyllum C12 napi 1x5 golyó

- Hétvégén: Arnica C30 napi 1x5 golyó

Ha még nincsenek jóslófájások:

- Hétköznap: Cimicifuga C12 napi 1x5 golyó

- Hétvégén: Arnica C30 napi 1x5 golyó


40. hétre:

- Hétköznap: Caulophyllum C12 napi 1x5 golyó

- Hétvégén: Arnica C30 napi 1x5 golyó


Van még olyan ami szülés megindulásakor kell, van a kitolási időszakra, van a szülés utánra és van a 2. naptól! Írja ezeket is?

Remélem tudtam segíteni!

2011. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocs,hogy nem tudom,de mi ez a homeopatias golyo?ezt enni kell vagy?gyogyszertarban beszerezheto?
2011. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi gond! :) Ezek a homeopátiás golyók természetes anyagokból, gyógynövényekből készülnek. Gyógyszertárakban általában megvásárolhatók, esetleg neten rendelhetők. Homeopátiás gyógyszertárban is kaphatók ezek a készítmények. Felnőtteknek (terheseknek) és gyerekeknek adhatóak általában édes az ízük és picik ezek a golyók. A fogzáskönnyítőt pl össze kell törni picire és egy kanál vízben beadni (lenyeletni) a gyereknek. Én amikor nagyobbacska volt már simán lenyeletettem vele, így szerintem nyugodtan Te/Ti is bevehetitek így. Az a hókuszpókusz csak a könnyebb lenyelés miatt kell de tényleg picik a golyók. A torokfájástól kezdve a szülésig rengeteg dologra lehet lehet használni a megfelelő készítményeket. Remélem, hogy tudtam segíteni kedves utolsó kérdező! Ha kérdésed van nyugodtan tedd fel ha tudok rá válaszolni szívesen segítek!

A gyönyörű 2 éves és a 13 hetes magzat anyukája

2011. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.34. hét óta szedem őket, s talán felkészíti a méhemet a terhelésre:) Még annyit mondtak, hogy a fájások megindulásakor fél óránkénti váltásban szedjem a két C-t. De ha folyadékkal érintkezik, nem tartom be a fél órás előtte utána nem ivást, akkor is hatásos?
2011. júl. 15. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!