Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jó ez a lista? Mi hiányzik még?

Jó ez a lista? Mi hiányzik még?

Figyelt kérdés

Most csak azt szedtem össze, ami a babának kellhet!

Bababútor (meg van)

babakocsi (meg van)

kókusz matrac

légzésfigyelő

bébiőr

éjjeli fény (kaptuk)

gumis lepedő 2-3 db

ágynemű 1 db

ágyrácsvédő 1 db ebből elég?

textilpelenka 20 db

hosszú ujjú body 5-6 db

rugi 5-6 db

kardigán 2-3 db

nadrág 2-3 db

zokni 5-6 pár

harisnya 3 db

pléd 2 db

hálózsák 1-2 db

sapka 2-3 db

kád

kifogó 2-3 db

kocsikabát 2 db

cumisüveg ????

gyógyszertári krémek, fürdetők


Eddig milyen?


2011. szept. 13. 14:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha panelban laktok, érdemes (szerintem) hideg párásítót használni.

Orrszívó: nem egy nagy tétel, hogy ne lehessen most megvenni. Nem valószínű, hogy egyhamar kelleni fog, de ha kell, akkor legyen kéznél, ne akkor kelljen rohangálni.

Kifogó: nálunk mindkét gyerek fázott tőle, mi rendes törölközőt használtunk, 1-2 nem árt, ha van.

Puha hajkefe, hőmérő. Vízhőmérő - ha nem bízol a könyöködben :)

Babakádnál nekem szempont volt, hogy ha apa nem ér haza fürdetésre, akkor én se sz.. be ha teli vízzel be kell cigölni a szobába - ergo ne legyen nagyon nagy.

2011. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vitaindítónak szánom :)

Nekünk sem volt elég a 12 (!) db textilpelus, a végére 28 lett. Mire kell? Nekem nagyon bukósok voltak a babák, gyakorlatilag egy etetés egy pelus. Plusz ágyba, babakocsiba. Rengeteg tejem volt, míg az egyik ciciből etettem, a másikból ömlött a tej. 2-3 naponta mostam, vasaltam őket, mert akkor gyűlt össze annyi baba-szennyes, hogy egy kanyart be tudjak rakni.

2011. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem panel, családi ház!

Ok, akkor veszek több pelust.

Az eldobhatót azért nem írtam, mert az valahogy evidens, még nekem is!:))

Vízhőmérő! Tényleg!

Buta kérdés! Ti hol veszitek a textil pelusokat? Hol lehet ilyet kapni (nem pesti vagyok)!

Egyébként tök jó dolgokat írtok, köszönöm!

2011. szept. 13. 15:59
 14/17 anonim ***** válasza:

bababoltok, tesco, cora, dm, rossmann


itt mind kapsz textil pelust!

2011. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekünk a tesco-s cseh textilpelus vált be.
2011. szept. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Még egy jó tanács: eldobható pelusból ne egyfajtát vegyél, hanem többet, "kinek mi válik be" elv alapján. Nekünk a huggies volt a legjobb, a pamperset nem bírta egyik gyerekem sem, míg más esküszik a pampersre.
2011. szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha még egyszer lenne babám az tuti, hogy csecsemőmérleget vennék.Az elején paramamiként állandóan méregettem szopi előtt után ráadásul vontatott volt a súlyfejlődésünk és még a mai napig járnunk kell a védőnőkhöz ill az orvoshoz mérésre havonta de 2 havonta legalább.Az elején kölcsönöztük de 6 hónapig nálunk volt(12.000 ft)ezért már kaptunk volna egy jófajta digi mérleget.Nem biztos,hogy te méregetős leszel ill. keveseket hízik havonta de én biztosan vennék ha újból kezdeném!
2011. szept. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!