Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnál babát munkanélküliként?

Vállalnál babát munkanélküliként?

Figyelt kérdés
Párom nem keres rosszul (jól sem). Tudod, tudom, keressek előbb munkát, de 1. másfél éve nem találok 2. úgy néz ki, nehezített lesz a teherbeesés, nem tudom, mire várjak... 28 vagyok.
2009. ápr. 22. 17:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
93%
Én is lassan 1 éve keresek munkát .. És én felelőtlen leszek ahogy előző válaszadó fogalmaz...Most vagyok 6 hetes, párom dolgozik csak. Jelenleg anyukámnál lakom mégis bevállalom a picit... Mert ha most nem akkor mikor máskor? Van olyan ismerősöm aki szintén munkanélküli volt már megszületett a babája. A párja sokkkal kevesebbet keres mint az enyém mégis elvannak boldogan albérletbe.. Bár én jóval fiatalabb vagyok mint te kedves kérdésfeltevő (22) mégsem szeretném elhalasztani anyagi okok miatt életem legnagyobb élményét hiszen honnan tudom lenne e még egy lehetőségem?:) Egyébként mikor mi születtünk sem volt sokkal rózsásabb a helyzet mégis itt vagyunk:)
2009. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%
22.18-as vagyok,hát mindenki magának döntse el ki mennyire felelőteln,tény akinek van anyukánál helye aludni és élni az nem ugyan az,mint aki magát tarja el.Mert hát lássuk be a mai anyagi helyzetben amilyen rezsik vannak és törlesztő részletek-ami az albérlet ára is,ha egy normál fizetést veszünk alapul nagyon nehéz kijönni belőle.na most akinek nincs munkája nem tudom..csak úgy tudja megoldani ha valaki másra támaszkodik.Legyen egy jól kereső férj vagy egy nagyi stb..teljesen mindegy.Itt mindenki a véleményét írja le én úgy gondolom ezért senkit nem kell lepontozni.Mindenkinek van egy alapvető szüksége az élethez kinek kevesebb kinek több.Én nem mertem 27évig gyereket szülni úgy,hogy nincs tető a fejem felett és nem tudom neki megvenni az alapvető dolgokat,mert hát lássuk be lehet azt írni,hogy adjunk rá használt ruhát.az sem olcsó már.Én sem vetem ezt meg,de néha ledöbbenek milyen árakat kérnek el érte..erre is meg kell teremteni a hozzávalót,mint minden másra.
2009. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!