Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újra kisbabát szeretnék, de...

Újra kisbabát szeretnék, de tartok a szüléstől!?

Figyelt kérdés

10 hónapos a kisfiam, 1,5 év volt mire összejött.

Nem szeretnénk nagy korkülönbséget, így gondoltuk elkezdünk próbálkozni.

Én nagyon szeretnék kistesót, de mivel tudom milyen a szülés, így tartok tőle...ez normális?Van más is így vele?


2011. aug. 13. 17:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
09:42-es valaszado, hidd el ha kialakulnak benned igazan az anyai osztonok nem fog erdekelni, hogy milyen lesz a terhesseg es mennyire fog fajni a szules. A vagyaid felulmulnak majd minden felemet. Es habar tartani fogysz a szulestol, fajdalomtol de mar nem fog visszatartani. :) Sokan innem tudjak, hogy eljott az ido az anyasagra. Egy kisbab utani vagy mar fontosabb lesz a test valtozasanal, a nagy pocaknal, a szulesi fajdalomtol valo felelmnel. Neked meg nem jott el az ido. Az anyasagot nem lehet korban merni meg akkor sem ha ugy erzed kifutsz az idobol. Ugyhogy ne aggodj, fogod tudni amikor keszen vagy ra es mar nem igy fogod felfogni a szules. Latod a kerdezo is bevallaja a masodik babat annak ellenere amin keresztulment es meg sokan masok. Mert a teso utani vagy nagyobb es felulkeredkedett a fizikai fajdalman. :) En a terhessegem alatt mindig arra gondoltam, hogy ha a szules faj akkor mar elkezdodott es ami egyszer elkezdodott az egyszer veget is er. :) Ez nem egy olyan dolog amit havonta at kell elni. Ateled egyszer es ott lesz a babad. Utana majd eldontod, hogy hanyat szeretnel. Egy 2 oran at tart vagy akkar 30 oran at tarto fajdalom meger egy kisbabat nem? :)
2011. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tegnap 9,42 vagyok, és köszönöm a kedves szavakat, főleg, mert nem is az én kérdésem volt.

Igazság szerint félek, hogy kifutok az időből, és egy gyereket mindenképp szeretnék, de szinte abnormális módon félek a terhesség alatti esetleges problémáktól, nem a reggeli hányásra gondolok, hanem a komplikációktól (mi lesz, ha a babának vagy nekem valami bajom lesz?! - tudom, hogy nem egészsges hozzáállás!), írtózom az orvosoktól és kórházaktól, egy sima vérvételtől elájulok, és nem tudok változtatni rajta. És legjobban pont attól félek, hogy esetleg császár lesz a vége (nemhogy még kérném is!), tudom, hogy mások is túlélik, de én nem akarom!!!


Köszi, hogy meghallgattatok.

(Lehet, hogy inkább örökbe kéne fogadnom?)

2011. aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!