Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Összejárunk...

Most mit tegyek? Összejárunk néha - kéthavonta 1x - egy baráti házaspárral, akinek szintén 3 gyereke van, mint nekünk. A múltkor, mikor voltunk náluk, meghívtam őket (az egész családot) magunkhoz.

Figyelt kérdés
Az előtti nap, hogy jöttek volna, felhívtak, hogy nekik dolguk van, de a 3 gyereket elhozzák! Hát, nem nagyon kaptunk levegőt, de nyeltünk egyet, és azt mondtuk, hogy jó. Másnap a feleség elhozta 1/2 3-kor a gyerekeket, és közölte, hogy este 7 után tudnak értük jönni. Nekem a legkisebb gyermekem 6 hónapos, mondtuk, hogy akkor már rég fürdetünk, jobb lenne 6, vagy fél 6. Erre fél 6-kor megjelent, sértődötten összeszedte a gyerekeket, azóta nem beszéltünk. Megkeressem, vagy hagyjam a csodába?
2011. aug. 1. 12:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló esetem nekem is volt már. Négy gyerekem van , akkoriban a legkisebb 4 hónapos volt , volt egy 2 évesem , egy 5 és egy 7 évesem. Meghívtam egy baráti családot , ahol 3 gyerek van( 5,7,10 évesek).Az anyuka elhozta őket délután 3 előtt és mondta , hogy neki most dolga van , majd 6 után jön értük. Egyedül voltam otthon , semmi segítségem nem volt. Hát nem volt egy könnyű délután. Azóta nem hívtam meg őket hozzánk , de beszélőviszonyba maradtunk , ha az utcán találkozunk , akkor beszélgetünk. Én nem mondtam el az anyukának a véleményemet , de szerintem nem esett le neki , hogy nekem milyen nehéz volt egyedül a hét gyerekkel egész délután , ja és ráadásul amikor jött értük nem mentek el rögtön sötétedésig maradtak.
2011. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a választ! Jó egy kis lelki támogatás ilyenkor. Kedves utolsó! Hát, nem irigyellek. Szerintem mi is lazítunk a "barátságon". Még egyszer köszi! Minden válasznak örültem!
2011. aug. 2. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!