Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házassággal (anyóssal) kapcsol...

Házassággal (anyóssal) kapcsolatos kérdést kivel beszélnétek meg? Egy baráti házaspárral vagy egy pap barátotokkal?

Figyelt kérdés

Beszólogatók kíméljenek!!

A házaspárról még azt kell tudni, h az ő szüleik vidéken laknak, szóval náluk ténylegesen sosem volt probléma a közeli anyós.


2010. márc. 23. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Akiknek nem voltak anyós gondjaik meg sem értik miról is van szó. Tanácsot nem igazán tudnak adni. A pap meg az engedelmességről fog neked papolni. Hát passz!
2010. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mindkettővel érdemes. legalább 2 különböző véleményt hallanak. és a pap egyáltalán nem biztos, hogy papolni fog :)
2010. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

"A pap meg az engedelmességről fog neked papolni."


Én nem tudom, hogy az egyházi embereket, miért kell a középkorba száműzni!

Én rengeteget járok templomokba, mert a munkám oda szólít, rengeteg egyháznál jártam már, és ezeket a régi dolgokat sehol sem tapasztaltam.

Pl xy felekezet xy papja olyan laza, és olyan "kedvesen" káromkodik, és olyan értelmes tanácsokat ad, hogy el sem hittem!

Én a pap-ra szavazok!

2010. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindkettővel megbeszélhetnéd, így különféle szemszögekből is kapnál választ.
2010. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor 1 pap, 1 házaspár és 1 mindkettő válasz érkezett és mindegyik ben van igazság, a papolósban talán kevesebb..

Egyéb vélemények?

2010. márc. 23. 15:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a házaspárnál nem volt közeli anyós-probléma,akkor mit kellene megbeszélni?
2010. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, mert a baráti házaspár messze lakik mindkét anyóstól, attól lehetnek anyós gondjaik. Nem csak azoknak vannak, akik közel laknak..... Én egyetértek abban, hogy igazán az tudja megérteni vagy tanácsot adni, aki maga is szembesült a problémával. Ha a baráti házaspárnál nincs ilyen, akkor érdemleges tanácsot nem biztos, hogy tudnak adni, mert más benne lenni és más hallani valamiről. Illetve az is fontos, hogy ismerik-e anyósodékat a házaspár, mert mindkét felet ismerni kellene ahhoz, hogy objektív tanácsot tudjanak adni. A papokat bölcseknek gondolom és talán segít úgy megoldani a dolgot, hogy ne legyen konfliktus. Tehát elsősorban a paptól kérdezném.
2010. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

OK, hogy nincs anyós-problémája egyiknek sem, de a pap pl. a családok önállóságának elkötelezett híve, szóval nem hiszem, h a feltétlen engedelmességről beszélne, másrészt pedig ha már 100 család megfordult nála ilyesmivel, szerzett némi tapasztalatot.

A házaspár pedig anyós-probléma-híján szintén tudna beszélni az önálló család kérdéséről és a mitől külön család a család-kérdésről, ami nagyon hasznos lenne a mi esetünkben.

Köszönöm, aki eddig válaszolt!

2010. márc. 23. 15:53
 9/11 anonim válasza:
Senki se tud segíteni,a házaspárnak együt kel a problémát megoldani.
2010. márc. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A D a jó válasz: a mondat első fele hamis, a második igaz, összefüggés köztük nincs.
2010. márc. 23. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!