Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Összejárunk...

Most mit tegyek? Összejárunk néha - kéthavonta 1x - egy baráti házaspárral, akinek szintén 3 gyereke van, mint nekünk. A múltkor, mikor voltunk náluk, meghívtam őket (az egész családot) magunkhoz.

Figyelt kérdés
Az előtti nap, hogy jöttek volna, felhívtak, hogy nekik dolguk van, de a 3 gyereket elhozzák! Hát, nem nagyon kaptunk levegőt, de nyeltünk egyet, és azt mondtuk, hogy jó. Másnap a feleség elhozta 1/2 3-kor a gyerekeket, és közölte, hogy este 7 után tudnak értük jönni. Nekem a legkisebb gyermekem 6 hónapos, mondtuk, hogy akkor már rég fürdetünk, jobb lenne 6, vagy fél 6. Erre fél 6-kor megjelent, sértődötten összeszedte a gyerekeket, azóta nem beszéltünk. Megkeressem, vagy hagyjam a csodába?
2011. aug. 1. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az igazságérzetem azt diktálná, hogy megbeszéljem velük, de közben félő, hogy ha maguktól nem képesek rájönni arra, hogy nem ők tettek szívességet, és még meg is sértődnek, akkor lehet, hogy felesleges harc velük ezt megbeszélni.
2011. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék ha többet nem keresnének. Micsoda bunkók! Legközelebb add oda a számlát is a gyerekfelügyeletért.
2011. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

én az égvilágon nem tennék semmit.

ha nincs annyi eszük,hogy ilyet nem illik csinálni,akkor úgy kell nekik.nem sokat veszítettél az ilyen barátokkal..

2011. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát, mi is nagyot csalódtunk bennük. Ha őszintén elmondta volna, hogy nincs kire hagyni a gyerekeket, és vigyázzunk már rájuk, teljesen más a helyzet. Bár most így, hogy nekem pici babám van, nem egyszerű még plusz három gyerek. Csak az a baj, hogy ha gyereke van, már nem tud olyan könnyen barátkozni az ember...
2011. aug. 1. 12:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én hagynám őket a francba! Most lehet köpködni, de én 6 hónapos gyerek mellett biztos elutasítottam volna, hogy a három gyereket idehozza! Minek tart titeket? Babysitternek?

Nálunk is volt olyan, hogy megkérdezték - de legalább megkérdezték - hogy vigyáznánk-e pár órát a két éves gyerekre. Nekünk akkor voltak 5 hósak az ikrek, úgyhogy mondtuk, hogy sajnos nem fér bele. Nem volt sértődés szerencsére.

2011. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hibás semmiben! Egyrészt ha szülők nélkül mentek a gyerekek, akkor tudhatták a barátaitok, hogy 6 gyerekre kell figyelnetek, mínusz két felnőtt:(...

Ha már csak a gyerekeket vitték oda, akkor az a minimum, hogy minél kevésbé terheltek volna le benneteket!

2011. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nahát levegőt nem kapok,hogy léteznek ilyen emberek. Jól tetted,hogy leírtad,biztos bánt Téged. Most jól kibeszéljük,aztán felejtsd el őket minél hamarabb!! :)
2011. aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, kedves utolsó, jól látod, még én érzem magam kellemetlenül, mert láttam, hogy megsértődött. Anyu azt tanácsolta, hogy beszéljem meg velük, de én szívem szerint hagynám az egészet, és ha nem jelentkeznek, hát nem... Csak az a kellemetlen, hogy a gyerekek egy oviba járnak, így szeptembertől napi szinten összefutunk.
2011. aug. 1. 14:18
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ő keresne megbeszélném vele,és igyekezném elsimitani a dolgot,hisz nem jó összeveszni lenni senkivel.De én nem erőltetném.
2011. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Így van! Erőltetni nem kell,de emberi szintre kibékülni nem rossz,legalább az ovis szülők nem erről beszélnek. Ugye tudjuk miről beszélek!

:)

2011. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!