Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dzsenifer vagy Dzsesszika?

Dzsenifer vagy Dzsesszika?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok?:)
2011. júl. 21. 15:49
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
47%
Nekem tetszik a Georgina becézéseként a Gina (persze Dzsinának ejtve, csak így olyan csúnya leírni :) )
2011. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
100%
A Georgina becézése a Gina, mindkettőt G-val ejtve, nem DZS-vel...
2011. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:

Na úgy látom ez már kedveltebb.:)

Igen, tisztában vagyok vele, hogy úgy ejtjük, ahogy le van írva. Viszont a becézni lehet Ginának (dzs-vel ejtve), ami szerintem annyira nem szörnyű, és a "dzs" mániám is kicsit érvényesül.:)) Szerintem a Gigi becézése is aranyos.

2011. júl. 21. 16:38
 44/56 anonim ***** válasza:
Inkább Gigi:))
2011. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Sajna a Ginát sokak dzs-vel ejtik
2011. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Én is Dzs-vel ejtem a Ginát, osztálytársamat hívták így, Ő is így mondta mindig. Nekem G-vel fura :)
2011. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:

Unokatestverem 2 kislanyanak neve, igaz Ok Amrikaban elnek a lanyok ott is szulettek....

Nekem szemely szerint egyik sem tetszik.Dzsenifer talan 1 fokkal jobb.

A Dzsesszikarol a Jessica edzoruha jut eszembe :S

Kulfoldon elek es meg igy sem valasztanam a lanyomnak, hogy en "j" vel anyakonyveztethetnem.

kicsit sem tetszenek az ilyen tipusu nevek, de ha Nektek ez tetszik, akkor inkam Dzseni.

2011. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

Hát, a Dzsenifer és a Dzsesszika egyáltalán nem különleges, hanem különlegeskedő (remélem érzed a különbséget).

A Georgina szép név, viszont Dzsinának becézni számomra kissé közönséges, olyan olcsó hatást kelt.

A fonetikusan leírt, magyar nyelvben nem létező nevek szintén. És mint tudjuk, csak fonetikusan lehet őket leírni.

2011. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
0%
Georgina egyértelműen. És azt valóban dzs-nek kell ejteni a becézésnél (olaszból átvett).
2011. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
48%
Dehogy KELL dzs-vel ejteni a becézését. Magát a nevet így vette át a magyar nyelv, g-vel, a becézése is ehhez igazodik (igazodna), mivel a név rövidítése, a Georgina névből le van vágva a "Geor", és marad a Gina.
2011. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!