Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek többsége olyan nemű gyereket szeretne, amilyen ő maga?

Figyelt kérdés

Tehát a férfiak általában fiút, a nők meg jobbára lányt.

Legalábbis én ezt vettem észre, de lehet, hogy csak én járok csukott szemmel. Mi lehet az oka ennek?


2011. júl. 1. 19:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Erdekes, mert nalunk inkabb az ellenkezoje volt.

A nevvalasztas is ugy jott ossze, hogy a ferjemnek volt tuti lanyneve, nekem fiu. Fiunk lett. Nekem inkabb csak tudat alatt volt, hogy fiut szeretnek, de konkretan nem almodoztam sem arrol, hogy lany lesz, sem arrol, hogy fiu, tenyleg mindegy volt. Orultunk nagyon a fiunak mindketten, a ferjem is.


Majd masodik babat varva a ferjem mar nagyon be volt indulva arra, hogy lany lesz, az en fejemben viszont fiu gondolata volt. Mar annyira termeszetes volt, hogy fiam van, hogy nehezen kepzeltem el, hogy lanyom is lehet.

fiunk lett ismet, a nevet ismet en valasztottam. MOndjuk a ferjem sem volt csalodott, talan 2 mp kellett az uh-n, amig felfogta. De nem volt szomoru.

Tervezunk harmadik gyermeket, a ferjem mar nagyon-nagyon bizik a lanyban, nekem is azt sugja a megerzesem, hogy lesz egy lanyunk is, de a fiunak pont ugy orulnek, mitn az elso ket fiamnak. :-)

2011. júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Úgy látom, nem minden esetben érvényesül a megállapításom.:D Ennek örülök.

Talán korai ezt így tizenévesen kijelenteni, de ha valaha lesz gyerekem (persze nem a közeljövőre tervezem), én is abban bízok, hogy fiú lesz.:D

2011. júl. 2. 12:25
 13/13 anonim ***** válasza:
mindkettőt szerettünk volna,a sorrend mindegy volt-lett egy lányunk, majd egy fiúnk.:)
2011. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!