Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Indítanátok a gyerekeiteket...

Indítanátok a gyerekeiteket szépségversenyeken?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a gyerekszépségversenyekről? A Travel&Living-en van erről sorozat, és a szívem szakad meg, hogy szegény gyerekek úgy néznek ki, mint a 30 éves modellek, csak piciben. Több réteg smink, műfogsor, paróka, műköröm, magassarkú, estélyi, barnított bőr stb. Mi a véleményetek az ilyen jellegű versenyekről?
2011. jún. 27. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Pedofília.

És önértékelési zavarokat okozhat a gyereknél.

2011. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fejteném ki bővebben a véleményemet,mert véletlenül nagyon csúnyát találnék írni, de magáért beszél a tény,hogy egy szülő prostituáltnak öltözteti a saját pici lányát. Nagyon undorító dolog és semmi köze a gyerekek valódi tehetségéhez vagy szépségéhez... én legalábbis még nem láttam kislányt természetes módon így kinézni...
2011. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
NEM, semmiképpen! Ez csak a szülő önzése!!! Visszataszító! Egy gyerekben pont az a szép, hogy természetes!
2011. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ezt a műsort láttam-e,amit én láttam annak azt hiszem az a címe, hogy Little Miss Perfect.De ráillik amit leírtál...undorító.

Nekem az tűnt fel, hogy az anyukák vagy marha kövérek, vagy rém csúnyák.Na innen fúj a szél, hogy miért viszik el a lányukat.Nagyon gáz...

2011. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szerintem is borzalmas.

És én is azt vettem észre, hogy az ilyen anyukák általában rémesen néznek ki, és a gyereken próbálják meg elérni azt, ami nekik nem sikerült. Meg van a másik verzió, amikor anyuka modellkinézetű, és a gyerekéből is modellt akar csinálni...

2011. jún. 27. 17:23
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nézem néha, a férjem még megnézni sem hajlandó, annyira utálja ezt a műsort.

Ez, ami ott megy, nem is tudom mi, de hogy nem szépségverseny, az is biztos. Olyan nagyképű, önző kis pics@kat csinálnak azokból a kislányokból, hogy rossz nézni.

Szerintem nem is olyan extrémen szépek azok a gyerekek, bármelyik bölcsiben, óvodában, iskolában simán találnék szebbeket is.

Nem értem, miért kell egy kivakolt játékbabát varázsolni a gyerekből.

2011. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Én is elcsíptem egy-egy alkalommal a sorozatot. Amikor épp reklámozzák,akkor megszólal a kisebb,hogy "baba". Én pedig hozzáteszem: jó csúnya baba!

Rémes,hogy így elfajult a dolog Amerikában!


Bár a Magyarországi gyermekszépség versenyeken minimális a smink (pár éve volt a tv-ben),hogy miket tesznek fel,azt nem tudom,de nincs műszempilla,nincs barnítás,nincs műhaj,műköröm...stb, mégsem nevezném be a gyermekeim,mert bár nekünk Ők a világon a legszebbek,de nem biztos hogy a zsűri is úgy gondolja,és akkor csalódás lenne a gyerekeknek-legalábbis a nagynak,a kicsi még most lesz 2 éves,nem fogna fel belőle semmit.


Üdv:2gyermekes

2011. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi pénzért nem tenném ki ilyennek a gyermekeimet. Ez a szülő miatt van, amit ő nem ért el az életben, azt a gyerekén keresztül akarja. Undoritó. Egy olyan kisgyermeknek nem a szépségverseny a lényeg, hanem a játék meg a társai, a szülei, nem egy műgyerek. Mert azzá teszik őket sajnos.

Üdv.

2 kisfiú édesanyja, 35 hetes kismama

2011. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem indítanám.

De nem vagyunk egyformák,én ezt az álláspontot képviselem.

Sőt,mondok jobbat,nekem már a divatfotózás is sok.


Én vagyok a világ legbüszkébb szülője,olyan gyönyörű kislányom van,de nem vinném szépségversenyre sem most sem később.

2011. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!