Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem féltitek gyerekeiteket a...

Nem féltitek gyerekeiteket a mai világba?

Figyelt kérdés

Csak onnan jutott eszembe, hogy 2 éves a kislányom és már előre féltem,hogy milyen veszélyek fognak leselkedni rá,ha nagyobb lesz.


1 hónap alatt kapásból 3 nőt erőszakotak meg a városunkban, ebből az egyiket a házunk mögötti parkban fényes nappal délután 5kor (lakótelepen lakunk, nem valami kietlen környéken) - nagyon megijedtem, nem is gondoltam, hogy ennyire veszélyes ma már egyálatán kimenni az ajtón.


Mi még a barátnőimmel sokszor sötétedés után is mertünk sétálni tizenévesen, ma meg...


Borzasztó, hogy ilyen világban kell felnőniük.


2010. aug. 28. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De,de ha folyton ezen rágódnék,becsavarodnék.Mindenre amúgy sem tudsz majd nagykorában odafigyelni,a legfontosabb dolog az legyen,hogy megbízzon benned és elmondjon mindent,a kérdéseire pedig kielégítő válaszokat kapjon.
2010. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én is nagyon féltem a lányom. Annyi beteg ember van manapság, egyre rosszabb a közbiztonság, és már az iskolában sincsenek biztonságban!

Én annak örülök, hogy sikerült olyan iskolában iratnom a lányom, ahol nincs "olyan kisebbség"! Nem vagyok rasszista, de az óvodánk szörnyű volt a 16 éves anyukák gyerekei miatt, és a többi miatt, akik még beszélni sem tudtak.

Ami engem még nagyon aggaszt, hogy azt veszem észre, hogy totál elvadul a világ sexuális téren is! Amikor 12-13 éves lányok úgy öltöznek, hogy utca lánynak is erős lenne, és ezen az oldalon is nap, mint nap azt olvasom, hogy hányszor sexeltek már ilyen idősen, hát kiver a víz! Remélem, hogy hatással tudok majd lenni a lányomra, hogy ne ilyen legyen, és távol tudom majd tartani minden típusú bajtól!

2010. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem rágódom ezen,mert csak kiborulnék tőle.Próbálom őket úgy nevelni-2 fiú,2 lány-,h igazodjanak a mai állapotokhoz:nem állunk szóba senkivel,nem fogadunk el semmit,nem megyünk közel idegen autókhoz,stb.Az internetes része most kezdődik,mert a nagyfiam most lesz másodikos,de már eddig is sulykoltam,h nem levelezünk idegenekkel,csak ha mi is tudunk róla-eddig elméleti volt a dolog:))-,sajnos egyedül nem engedhetem el az iskolába,és megyek érte délután.(Ez mondjuk inkább az idióta sofőrök miatt van így.)
2010. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Féltem.

De remélem úgy fogom nevelni, hogy az védelmet és erőt adjon neki. Lelkileg és fizikailag is.

2010. aug. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!