Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben!?...

Mit tennétek a helyemben!? Már nem birom idegileg?

Figyelt kérdés

Két házzal arébb új szomszédaim lettek,kisebbségiek,nem is ezzel lenne a gond,hanem kb 2-3 hete laknak itt és pár nappal ezelőtt a kapumba kiabál az összes gyerekével van 4-5.. A legkisebbik kb 6 hónapos mint az enyém is! Hozta a cumisüvegét hogy adjak már 2 dl tejet mert éhen hal a gyerek,se pelenka semmi nem volt rajta ott üvöltött a rossz szakadt babakocsiba!! Nem akartam adni de annyira könyörgöt hogy adtam neki 1l meg 3db liberot!!!

Tuddtam hogy nem kellett volna!!! Azota állandoan itt nyavajognak,kiabálnak persze én már ki sem megyek! De ha mégis akkor már ilyenekkel,a kinött ruhákat nézek már stb..... Egyszerüen hiába mondom hogy nem adom oda alig értik meg! Valameik nap,ciciztettem a kisfiam a lányom meg nem jól nyomta össze a lakatot a nagykapun és kopogás nélkül berontottak,mondanom sem kell hogy felugrottam és kitesékeltem őket hogy ez felénk nem divat...A férjem Németországba dolgozik! Azon gondolkodom hogy elengedem a kutyánkat hátha megfélelmülnek,a kutyánk szinte a bodét szagassa amikor megérzi a szagukat!

Csak attól félek hogy ne adj isten bejönnek és széttépi őket,akkor még én lennék a hibás!? Kivagyok teljesen mért kellett pont ebbe a csendes utcába költözniük??


2011. jún. 5. 14:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
engedd el a kutyát arra való hogy őrizze a házat! :D akkor meg hol itt a probléma? betörnek hozzád este kuty nekimegy, te vagy a hibás mert a UDVARODBAN van a kutya és meg harapta a nem kívánatos embert aki engedély nélkül lépett be? engedd el nyugodtan :)
2011. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

kivitelezhetetlen dolog vagy nehézkes és azt sem tudom igaz e, hogy így történt, de az alapja a cigányok a kutyáknál jobban csak a haláltól meg a temetőtől félnek.

Az egyik ismerősőm csináltatott egy táblát TEMETKEZÉSI VÁLLALKOZÁS és kitett pár koporsót az udvarra mintaként.

Egy hét és költöztek a cigányok onnan.

Vagy szedj össze egy csomagot, mond hogy egy elhunyté (bár ilyet még mondani sem szívesen mondanék, hogy elhunyt gyereké volt), többet a tájodra nem mennek.

2011. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámékhoz régen odaszoktak a cigányok. Édesanyám olyan jólelkű, mindig adakozott. Apám megelégelte. Legközelebb ő ment ki, azt mondta, ők is szegények, de kölcsönbe tud adni 500 forintot. Megmondta, hogy feltétlenül hozzák vissza az 500 forintját egy hét múlva, mert nagyon nagy szükségük van rá. A cigányok fogadkoztak, hogy jönnek egy hét múlva, hozzák a pénzt. Azóta évek teltek el, és nem jöttek a szüleimhez. Mindenki jól járt. A cigányok röhögnek a markukba hogy átverték anyámékat, anyámék meg boldogok, hogy soha többé nem látták viszont őket.
2011. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az 500 Ft-os sztori nagyon tetszik!

Nálunk is volt hasonló eset, akkor én még kamasz voltam. Anyukám összeszedett egy csomó kinőtt ruhánkat és cipőnket, és odaadta egy cigány asszonynak. Mondani sem kell, minden héten jött, hogy adjunk már valamit. Legtöbbször csak én voltam otthon, és nagyon féltem tőle. Aztán szóltam a nővérem akkori barátjának, aki egy 200 centis, 100 kilós kopasz srác volt, hogy csináljon már valamit. Legközelebb Ő nyitott ajtót, és minden kertelés nélkül megmondta, ha még egyszer ide mer jönni akkor összeszedi a haverjait és lesz nekik nemulass. Nem jött többet.

2011. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sajnos tapasztalat de a kutyát megmérgezik...:S


Sajnos a te hibád, hogy adtál. Hiába van/volt olyan ruhám amit fehér embernek nem adok oda, nekik meg úgyis mindegy, szemtől szemben nem adtam oda, nem hiányzik se nekem se a környéknek, hogy itt lebzseljenek.

Ha sokáig piszkálnak, akkor hívj rendőrt, vagy a szomszédokkal álljatok össze, és szépen kérjétek meg őket, hogy menjenek haza.

2011. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A kölcsön 500 ft nagyon jó szerintem beválik.(tapasztalat) Próbálj ne szóba álni velük még a köszönést is mellőzd,esetleg nincs egy férfi a barátok-rokonok között aki erélyesebben el tudná küldeni ha mégegyszer becsönget?
2011. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!