Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "Rendes" háziasszony vagy?

"Rendes" háziasszony vagy?

Figyelt kérdés
Mire lekészül az ebéd, minden edény elmosogatva, elpakolva?
2011. jún. 1. 10:48
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
13.23-as vagyok. 500 NM-es házat én sem tudnék rendben tartani az biztos.
2011. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ettől lesz valaki rendes háziasszony. :)

pl. anyámnál mindig azonnal el van mosogatva, ha egy kanál vagy pohár képződik, az is. Viszont olyan kosz van nála, hogy vésővel kell leszedni a vízkövet a fürdőben és nem mernél nála leülni a wc-re.


Nálam tisztaság van és rend, bármikor betoppanhat bárki, nem fog fenékkel kifordulni tőlem. (12 hetes a babám, úgyhogy ez az az állapot a "még"...)Ha főzök, akkor két-három napra is főzök, ilyenkor termelődik a mosatlan edény. Mire végzek vagy pont felébred a babám enni, akkor inkább vele foglalkozom, minthogy ő üvöltsön, én meg mosogassak. A csetres edény megvár.

2011. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Minden vagyok, csak "rendes háziasszony" nem :D
2011. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ha ettől rendes egy háziasszony,akkor nem...különben meg igen.2 gyerekünk van,max. 2 naponta főzök,naponta mosok,hetente 2x vasalok,1x mindenhol letörlöm a port,mindennap felmosok,és az alsó szinten(az emeleten hetente 1x) naponta porszívózok(120 nm-es a házunk).Igaz,nem mosogatok,azt a mosogatógép elvégzi helyettem...és nem minden esetben pakolom ki rögtön.
2011. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!