Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "Rendes" háziasszony vagy?

"Rendes" háziasszony vagy?

Figyelt kérdés
Mire lekészül az ebéd, minden edény elmosogatva, elpakolva?
2011. jún. 1. 10:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

11:24-es vagyok.

Ha már szóba került a mosogatás,akkor én is hozzászólok.


Nemrég költöztünk,a régi lakásban volt mosogatógép,itt meg nem.

Nos,addig addig gyűjtöttem,míg összespóroltam egyre,mert annyira rengeteg időt vett el a mosogatás,hogy sajnáltam,hogy azt nem a gyermekemmel töltöm. Arról nem is beszélve,hogyha mégsem mosogattam,akkor meg ott állt a koszos edény,elfoglalta a mosogatót és sokszor a pultot is.


A másik ilyen időrabló az a vasalás,de az nem izgat,akkor vasalok ha muszáj!

2011. jún. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a rendes háziasszonysághoz még több kell. Attól nem lesz pusztán rendes valaki,mert a konyhában elkapok főzés közben!:))
2011. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Miért lenne büdös a mosogatógépem? :D

Nem egy hétig áll benne a mosatlan :D

Vagy nem értem, miért kérdezed ezt?

2011. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként kevesebb a vízszámlánk is azóta :) Én meg kedvesebb :)))
2011. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed alapján nem vagyok "rendes" háziasszony!

A főzést sem sikerül mindig befejeznem egy szusszra, nem hogy még mosogassak is.

Általában este szoktam elmosogatni a napi termést, mikor hazaér a párom, és le tudja foglalni a gyerkőcöt. Kicsi a lakás, úgyhogy ha alszik a kicsi, akkor nem tudok neki állni mosogatni! Engem megmondom őszintén nem zavar, a páromat se, úgy gondolom megengedhetek magamnak ennyi "trehányságot", hogy mosogatás helyett inkább a gyerekkel játszok!

A lakás egyébként tiszta, a ruhák mindig ki vannak mosva, rendszeresen vasalok, igyekszem minden nap főzni, tehát összességében rendes háziasszonynak érzem magam.

2011. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Én igyekszem mindent elpakolni főzés közben és kaja után is.Nem bírom ha ott áll.

De a mosogatógép nagy találmány!Imádom!Amíg nem volt halomba állt a cucc de most csak elpakolom és ha megtelik elindítom.

2011. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
En valamennyire rendes vagyok de csak azert mert mindketten dolgozunk a ferjemmel a gyerek meg bolcsis. :) Ebedelni mindenki a cegnel ebedel a gyerek meg a bolcsibe. :) Igy nincs fozes otthon (nem is lenne ido ra) es este vacsira osszedobunk valamit (neha csak virsli, szendvics, rantotta...) es utanna bepakolom a mosogato gepet. A takaritast megoldani az nehez. :) Altalabna szombat delelott sikalok mint egy orult amig a ferjem elviszi jatszoterre a gyereket vagy atmegy a baratjahoz (ott is van baba) es egyut tekeregnek valamerre. Igy a baratja felesege meg en is takaritunk. :) Aztan megyunk valahova ebedelni kozosen (etterem, pizzeria...) igy nincs fozes csak egyedul vasarnap csinalunk kozosen valamit. Mivel szinte csak hetvegen es keso delutan vagyunk otthon rendetlenseg/kosz nagyon nincs. :)
2011. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szuper-házias típus(nem szeretem de csinálom)de a konyhában próbálok sosem "elcsúszni",mert egyben van a nappalival,és roppant zavarna a szennyes látványa(meg törvényszerű hogy beállítana egy váratlan vendég)Mosogató gép van(szerintem nagyon nagy találmány)olcsóbb és gyorsabb vele a munka.Nem vagyok "rendes" háziasszony :)mert még hétvégén sem,déli harangszóra merjük a levest!!! :)egy majdnem 3 éves és egy 7 hónapos kisfiúk anyukája
2011. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Igen!!!
2011. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint én nem vagyok rendes háziasszony :) Mondjuk asszony sem vagyok, mert nem vagyok férjnél :)


Nekünk is van mosogatógépünk, így elég nagy hülyeség lenne egyesével elmosogatnom mindent. A mosogatóban szoktam gyűjtögetni különválogatva (tehát a tányérok egymáson, poharak, evőeszközök külön stb) és este egyszerre pakolok be mindent a gépbe. A pulton általában rend van és ha valaki csak bekukkant a konyhába és nem néz bele a mosogatóba, akkor akár azt is hihetné, hogy én egy rendes háziasszony vagyok. De nem, hihihihi :)))))

Ja és ennek a mosogatóban gyűjtögetésnek az az előnye, hogy így nem ragad rá semmi az edényekre, mert pl. zöldség-gyümölcsmosásnál lelocsolom azokat is, és így a mosogatógépnek elég egy rövid program.

2011. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!