Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mennyi időt szántok...

Anyukák! Mennyi időt szántok magatokra?

Figyelt kérdés
Mennyi idő hetente/ havonta/ naponta ami csak a tiétek? Azt csináljátok amit szerettek, sport, vásárlás, szépségápolás egy kávé a barátnőkkel stb. Van bűntudatotok? Van aki megszól e miatt? Én heti 3-4 alkalommal sportolok másfélórát esténként 3 hetente pedig egy délelőtt elmegyek szépség szalonba. Két hetente vasárnap pár órára találkozok a barátnőimmel. A többi időben non stop a gyerekekkel vagyok. Tegnap voltam pont a szalonba és párom testvére szerinte ez önzőség, hogy magamra költöm a pénzt és az időt. Nagyon rosszul esett, hogy ezt mondta. Én ettől még nem tartom magam rossz anyának, mivel szerintem nem szabad elhanyagolnom magam. A pénzt pedig nem a gyerekek elől veszem el ha nem tellene rá nem költenék. Nektek vannak ilyen saját programjaitok? Sok idő ez amit külön töltök a gyerekektől? 4 gyermekem van az ikrek 2 évesek a lányom 3.5 a fiam 5. A párom van ilyenkor velük. 28L
2011. máj. 28. 11:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem őnzőség, de piszok mázlista vagy, hogy a párod így bevállaja a gyerekekt, hogy te "jól érezhesd magad". Nem mellesleg nekik is jó, hogy kicsit együtt vannak, nem szabadna csak az anyának nevelni a gyerekeket (nálunk ez van). Sajnos, nekem a zuhany a napi rendszeres szabadidős programom, amit gyerek nélkül töltök, de van amikor azt is csak sittysutty sietve, mert már rokonság szólongat, hogy sír a gyerek, lássam el!
2011. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon szerencsés vagy. Nekem 3 gyerek mellett annyi a szabad időm, hogy havonta egyszer talán eljutok a barátnőmhöz. Fodrászhoz nem járok, mert növesztem a hajam, a kiigazításért sajnálok kiadni 8.000 Ft-ot, inkább befestem magamnak évi egy-két alkalommal, ha van kedvem.

Kozmetikushoz, szoláriumba, manikűröshöz meg aztán abszolút nem jártam soha, egyszer voltam arctisztításon, évekkel ezelőtt.

Most tervezem, hogy ismét elkezdek futni, jó lenne az 51 kg-os súlyomat picit átformásítani, izmosítani, talán hízni is tudnék.

2011. máj. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!