Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyaként mennyit költötök...

Anyaként mennyit költötök magatokra havonta?

Figyelt kérdés
Öltözködésre? Kozmetikusra? Fodrászra? Körmösre?? stb
2010. nov. 29. 10:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
kb.80 ezret.
2010. nov. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Fodrászhoz kb. 4 havonta megyek, közben én vágom-igazítom a hajam. Szerencsére szép göndör, így jól néz ki.De van egy hajvasalóm, ha olyan kedvem van, kiegyenesítem.


Kozmetikusra és a többire nem futja sajnos.

Ha lenne pénzünk, én masszőrhöz járnék.

2010. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom! Semmit!

3 hónapja voltam utoljára fodrásznál, a frufrumat egyedül vágom itthon azóta, és még nem nőtt le a többi. Ruhákat kapok (anyukám varrónő), a körmömet egyedül is ki tudom lakkozni.

Cicanadrágot szeretnék venni magamnak, de most még arra sincs pénzem.

Egyébként mindenem van: smikkészlet, új ruha, arclemosót kaptam most utoljára.

Ha lenne fölös pénzem, akkor is könyvet, vagy a konyhába polcot vennék.

2010. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Első Te tényleg ennyit magadra tudsz költeni havonta ?? No nem mintha baj lenne csak irigykedem :))))
2010. nov. 29. 10:30
 5/20 anonim ***** válasza:

Szinte semmit.


Nem azért, mert lenne rá keret, ha akarnám, de mindig elcsábulok valami babának való dologra:D


Így én nem költök magamra.


Ruhát turiban veszek, most is 5 nadrágot vettem 2000Ft-ért:)

Fodrászhoz 2 havonta megyek 3000ért.

2010. nov. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem sem nagyon futja, de pl. fodrászhoz elmenni időm nincs. Nincs aki a picire vigyázzon, így már kb. 7 hónapja voltam utoljára. Körmöshöz eljárok havonta, de az is majd 4ezer, elég sok, régen nem számított, alig van itthon a párom, így a fodrász nem olyan szükséges, az elmarad és sokszor már pénzem sem marad rá. Egyszer voltam a régi kozmetikusomnál, de 10ezret fizettem, így nem megyek.

4ezer körmösre és pár ezret erre-arra, kb. 10 ezret szoktam így "elverni" egy hónapban.

2010. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%

Havonta veszek valamit magamnak. 1 felső, 1 csizma, 1 nadrág, pénztárca vagy fehérnemű, hajlakk, hab, smink cucc 5-30.000

fodrászhoz 2 havonta megyek, viszem a gyereket mert nincs kire hagyni, mamik vidéken párom 7- re ér haza, míg pici volt alvás időben, most már nem alszik el a babakocsiban 21 hónapos, babakocsiban ül, kap egy nyalókát azzal elvan, majd egy dobozos szívószálas innivalót.

Kozmetikushoz nem járok, magam kiszedem a szemöldököm, hetente valami maszkot felrakok.

2010. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Fodrászhoz olyan 3havonta megyek.Műkörmöshöz nem járok,mert macerás mindig menni,a gyerekre nincs ki vigyázzon.Vettem magamnak egy-két ruhát,egy ideig nem is akarok venni,mert hiszem fogyni fogok.Amivel beérem:legyen mindig arc tisztitom,tonikom,éjszakai nappali krémem,testápolóm,tusfürdőm,samponom,hajbalzsamon,kéz krémem.

Tornázni még nem járok,de tervezem.(ha a gyekőc bölcsis lesz)Kajám is igen szerény.Reggel csinálok magamnak salátát és azt eszem egész nap.Vízet iszom.

2010. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2000 ft-ot!egy pedikür,nagyon szeretem,ha rendben van a lábam,többre nem futja
2010. nov. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hú,az utóbbi 2 évben nem sokat.De nem bánkódom miatta,sőt inkább jó így,mint régebben,amikor minden hónapban több tucat ruhát és felesleges kacatot vettem magamnak.

Éppen növesztem a hajam,így legközelebb majd a tél végén szeretnék menni igazíttatni,a hajfestést itthon megoldom.Kozmetikushoz szintén elég ritkán jutok el,de ez sem baj.Magam gyantázok,áplok,szemöldököt szedek és így nem kell alkalmazkodnom időpontokhoz,mert ezek havi teendők.

Na,az öltözködés a gyenge pont.Én még mindig cipelem a súlyfelesleget,amit magamra szedtem,így NEM szeretek vásárolni,mert mindig elkenődöm.Egy-két elmenős ruhám van,de elkezdtem diétázni és remélhetőleg tavaszra újra a régi leszek és jól érzem majd magam a bőrömben.

Összegezve,kb. 5000 Ft-ot.

Te mennyit költesz,kedves kérdező?

2010. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!