Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Voltal mar anyakent elrettento...

Voltal mar anyakent elrettento pelda?

Figyelt kérdés

En igen, ma delelott. Nem gondoltam volna, hogy ezt is megelem, de ami kesik nem mulik.

Lementem a ket kicsi gyermekemmel a jatszoterre, rajtam kivul 4 anyuka volt ott, akikkel felig-meddig beszeloviszonyban vagyok. Mindannyian egy gyermekesek (egyenlore) 1-4 ev kozotti gyermekekkel.

Es kepzeljetek, azon ment a "poenkodas", meg sohajtozas, hogy tobb gyermekuk ne is legyen az eletben sem, mert en vagyok az elrettento pelda, igy jar, aki ket gyereket vallal, mert milyen rossz mar nekem, hogy en allandoan megyek utanuk, ok meg allhatnak egy helyben. Vagy pl rajtuk van mit fogni (magyarul 1 anyuka kivetelevel a tobbin 10-25 kg tulsuly van), en szegeny meg sovany vagyok, mert egesz nap ket gyerek utan kell mennem.

De ezen kivul volt meg kb 3-4 szituacio, amiben bebizonyitottak, hogy nekem milyen rossz ket gyerekkel, nekik pedig milyen jo egy gyermekkel.

Neha visszaszoltam, de mivel nekem nem volt idom a hinta mellett beszelgetni (es nem is azert mentem), igy sokat nem fuztem hozza. CSak annyit, hogy kaparjak ossze az allukat, mert szeretnenk meg egy gyermeket.


Te voltal mar elrettento pelda?


2011. máj. 7. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én igen. mégpedig szimplán azért mert gyerekem van. 26 vagyok, gyerektelen barátnőim sóhajtoztak mikor nálunk voltak és sírt a gyerek hogy "na nekem ezért nem kell gyeek, nem bírnám elviselni ezt a hisztit" meg "nekem nem kéne ez tuti, féltem a melleimet"

és hasonlók.....nagyon bántó.

2011. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még nem:)

De nagyon szeretnék ilyen elrettentő példa lenni:)))

Ennél nagyobb bajod soha ne legyen.

Én most várom a másodikat kicsi lesz a korkülönbség és persze mindig megkérdezik, hogy terveztük vagy "így sikerült"

Erre én fülig érő mosollyal hát persze, hogy terveztük, na akkor meg leesik az álluk de ilyenekre ne adj.

2011. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaj, hát ennyi eszük van...én pl. azért kerültem a társaságot anno a játszón, mert hogy császárral szültem, tehát nem vagyok igazi anya szerintük. Szerintem meg az vagyok :) És más témám is akadt volna, mint hogy ki mit főz, ki hogyan szült, kinek volt a legeslegtöbb teje...Ne izgasd magad, ez egy másik szint.
2011. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is épp ezért nem állok szóba a játszótéri anyukákkal.


Igaz, nekem még csak egy fiam van, de a játszóterezés nekem arról szól, hogy felteszem a gyereket a csúszdára, homokozok vele, lököm a hintát, futkározom utána. A játszón a többi anyuka meg csak áll, trécsel, a gyerekek meg az ölükben, vagy a lábuknál, de el nem engednék.


Inkább az megy, hogy Józsika milyen állagút kakilt, Piroska meg mennyit ebédelt, Erzsike meg meghúzta a macska farkát... Nekik nem is kell több gyerek, mert ezzel az egyel is csak a baj van...


Én meg alig várom már, hogy újra terhes legyek.

2011. máj. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azért, mert sokáig szoptattam, vagy mert főleg cicin szeretett elaludni. Egy barátnőm sem követi a példámat, pedig anno ők is bólogattak, hogy milyen jó a fiamnak és micsoda jó anya vagyok. :-) túró a fülükbe

ők cumi, cumisüveg, tápszer, nagyira hagyás, csavargás hívei :-S

2011. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert 2,5 évesem este tízkor alszik el, mert az apja nagyon későn ér haza, ő bizony megvárja! Van aki meg azt nem értette, miért nem keltem fel a délutáni alvásból, miért engedem 2-3 órát aludni. Soha nem aludt még máshol, ez is elrettentő:)
2011. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem csak szimplán hülyének néznek sokan, hogy szeretnék harmadik babát.
2011. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Jot vigyorogtam a hozzaszolasokon, legalabb latom, hogy nem en vagyok ezzel egyedul. :-)

Nem tudom, hogy miert jo ez, de itt is altalanos tema az, hogy ki szoptatott, ki nem, ki hogyan szult, stb. Ha van egy-ket percem megallni, akko tuti valaki rakerdez hasonlo dolgokra. Ami csak azert furcsa, mert egymas nevet is csak hezagosan tudjuk, akkor azt miert akarja tudni, hogy nekem folyt-e valami a mellembol, avagy sem???

Foleg az a furcsa, hogy itt mar nem pici babasok vannak, hanem altalaban olyan anyukak, akik ket-harom eve szultek, ennyi ido alatt mar tul kellett volna jutni a szulessel kapcsolatos informacio gyujtesen. De lehet, hogy tevedek.

2011. máj. 7. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!