Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerekre és magatokra...

3 gyerekre és magatokra mennyit mostok? Én átlag napi 2* minden áldott nap.

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap 1x megy a gép:(
2010. dec. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem ritka, hogy egy nap csak 1* megy. Olyankor másnap v harmadnap 3* is.
2010. dec. 14. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem olyan 7 adag megy le egy héten. De nem mosok minden nap, heti kétszerre osztom el. De a szárítógép nagy segítség ebben. :) Nálam a minden napos mosás nem megoldás, mert elfelejtek kiteregetni, és hasonlók, akkor meg bebűzlik, és kezdhetem elölről. :D

Napi kettő sztem sok. Bár attól is függ mekkorák a gyerekek. Nekem a 3 kicsinek a cucca nem foglal nagy helyet. Minél nagyobbak, annál inkább nő a ruháik mérete is, és kevesebb fér be egy gépnyi adagba.


Egy barátnőm mondta, hogy ő pl. úgy mos, hogy csak 30 fokon, folyékony mosószerrel és fél órás programon. Mert a ruháik lényegében nem koszosak, hisz már nagyobbak a gyerekei is, és elég, ha kicsit át vannak frissítve, meg a por kijön belőlük. Ez sztem elég gazdaságos megoldás, ha már nagyobb, iskolás gyerkők vannak. Ha ebből jön össze a napi kettő, az nem gáz. :)

2010. dec. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

az elég sok..:/

mi 5en vagyunk, és csak 7végén van mosás..

ha egyszer felvesznek egy nadrágot, vagy egy pulcsit, azt nem kell egyből kimosni, csak ha már tényleg piszkos, beleizzadt stb. szerintem felesleges ennyi energiát pazarolni, olyan ruhadarabokra amik nem is piszkosak...

2010. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden másnap 2 adagot. 2 felnőtt,3 gyerek. (2, 7 és 11 évesek) A gyerekek ruháit mindig külön mosom a mi ruháinktól.

Heti egyszer konyharuhák, olyan 10-12 naponta ágyneműk.

Heti egyszer törölközők, fürdőlepedők.

A nagykabátokat csak szükség szerint, max. 2 havonta.

De van, hogy egyszer felveszik a gyerekek, és már sáros, de szerencsére van több váltás.

Én is elteszem külön azokat a nadrágokat,pulcsikat, amik hétköznap vannak rajtuk, ami még nem piszkos, jó rájuk hétvégén.

2010. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában hetente háromszor megy a mosógép , 6 tagú a család.
2010. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hezente egyszer mosok magunknak, egyszer a lánynak, egyszer a két fiúnak együtt. Emellett minden héten van valmai egyéb (törölköző, ágynemű, fehér mosás).

Kb. 2 naponta mosok.

2010. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!