Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha volna rá mód, hogy a...

Ha volna rá mód, hogy a terhességed alatt kimutatható lenne, hogy a gyermeked homoszexuális lesz, elvetetnéd?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 21:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Már maga a kérdés is paradox: ha valakinek a homoszexualitás bűn, akkor az abortusz nem? Mert az utóbbi abszolút az ember döntése, míg az előbbi nem választás alapján megy, hanem veleszületett. Nekem az abortusz jóval súlyosabb bűnnek számít és én inkább azokat közösíteném ki, akik azért mennek abortuszra, mert a gyerekük meleg lenne. Szerintem ilyen ember nem komplett. Még jó, hogy nem vetetném el! A homoszexualitás nem ferde hajlam, mint a pedofília pl., így egy meleg senkinek sem árt és nem is tehet arról, hogy meleg, sőt élhet teljes életet is - talán jobbat is, mint azok, akik gyűlölködnek. Nem hiszem, hogy annyira ki lennének közösítve, ha meg igen, akkor sem érdekli őket, ha van egy támogató párjuk.
2009. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2009. márc. 26. 17:27
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Vannak problémák a tolerancia körül, de nem akkorák, hogy jobb legyen halottnak lenni, mint melegnek:O
2009. ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
22%
Elég beteg "ember" lehet,akinek ilyen kérdés egyáltalán eszébe jut...
2009. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%
Megis mi folyi otthon? Normalisak vagytok emberek, vagy mar mindenki megorult? Ez borzalom! Ezert kellett elhagynom az orszagot de nem hittem volna hogy ennyire elfajulnak a dolgok. Inkabb elfogadni kene a dolgot nem? KIirtani ugyse lehet hiszen eleg regota probaljak. A belem kifordul.
2010. aug. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

utolsó:

Én is ezért költözök külföldre, amint lehet. Ez az ország ellehetetlenítette az életkörülményeket, nem csak a melegek számára. Ebben ez országban a tolerancia nagyon gyerekcipőben jár még. És nem hiszem, hogy ez a közeljövőben változna, sajnos.


Amúgy meg: Nem vetetném el. A gyerekem a gyerekem marad akkor is, ha meleg.

2010. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!