Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha volna rá mód, hogy a...

Ha volna rá mód, hogy a terhességed alatt kimutatható lenne, hogy a gyermeked homoszexuális lesz, elvetetnéd?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 21:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem! Azért ez nem egy betegség, bár sokan annak kezelik! Csak az a baj a társadalmunk még gyerekcipőben jár a tolerancia területén!
2009. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Soha nem érdekelt senkinek a nemi, faji, vallási, ... meggyőződése. Ha a lányom leszbikus lesz, akkor is az én lányom lesz. Ha gyilkos lenne, akkor is az enyém lenne.

Legyen úgy boldog, ahogy ő akar, joga van hozzá!

Ez nem így megy, h ha vmi nem tetszik a gyerekemben, akkor megtagadom, eldobom! Nem. Az én gyerekem, és az is marad, akárki is lesz belőle, nem befolyásol semmit.

Természetesen nem vetetném el emiatt (ha újra terhes lennék/leszek) a gyerekemet. Ha elvetetném, annak valószínű, h ennél sokkal komolyabb oka lenne. (pl olyan betegség, ami pár napon/héten/hónapon/éven belül elvinné v ilyesmi)

2009. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy is vetetném el!
2009. márc. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy!!!!!!!!!!!!!
2009. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Igaz, a kérdésbe nem írtam bele, de úgy gondoltam, hogy nem magad miatt vetetnéd e el, hanem azért hogy neki ne legyen olyan borzasztó kiközösített élhetetlen élete, ami most övezi a homoszexuláisokat, mert az egyértelmű, hogy a velük szembeni tolerancia nem fog javulni, inkább csak romlani. Tehát , hogy őt kíméld meg ettől.
2009. márc. 9. 22:30
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

A homoszexuális embereket nem feltétlenül közösítik ki. Egy csomó olyan ember van akiről nem is tudod, hogy a saját neméhez vonzódik. A világtörténelemben sok olyan időszak volt amikor egyenesen természetesnek vették, nem hiszem, hogy olyan súlyos lenne a helyzet. A családomban is van meleg, nem kell őt "megkímélni", köszöni nagyon jól van.

Nem vetetném el a gyerekem ilyen esetben. Hogy jutott ez eszedbe?

2009. márc. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Úgy jutott eszembe, hogy csináltam egy közvélemény kutatás szerűséget, különböző emberek között. Pl , egyetemet végzett, szakmunkás, vidék, belváros. Végzős orvostanhallgató vagyok egyébként, szakdogához kell. az eredmény: A nők 90 %-a , meglepően egységes módon, elvetetné.
2009. márc. 9. 23:05
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

Második vagyok.

Jézusom! Milyen embereket találtál?! Az én ismerőseim között is van homoszexuális, de emiatt soha nem bántotta senki. Teljesen hétköznapi módon él és viselkedik, annyi, h a boldogságát nem az ellenkező nem képviselői között találta meg.

Soha nem vetetnék el emiatt gyereket! Mint ahogy írtam már, mkinek joga van a boldogsághoz, és úgy él, ahogy akar. Igazság szerint én azt sem értem, h miért vált ki ez közfelháborodást. Én gyereket is adnék nekik, bár ez már rázósabb téma. Fura lehet egy kisgyereknek két apukával/két anyukával élni, de ha meg tudják ezt oldani úgy, h a gyerek lelke ne sérüljön és ne kerüljön emiatt hátrányos helyzetbe..., nosza rajta! Nem szabad(na) megfosztani senkit a gyermekvállalástól, hiszen (az esetek többségében) az embernek így teljes az élete!

2009. márc. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem en elvetetnem. Ez egy oriasi fajdalom egy szulonek. Azok akiknek a gyerekei melegek, tudjak csak megmondani mekkora fajdalom, es lelki teher ez. En nem hiszem, hogy egyetlen anya is buszken huzza ki magat, amikor valakinek pl. bemutatja a fiat, es azt mondja, igen, o pedig a baratja a fiamnak. Nem a baratnoje, a baratja! Hat ez borzalom lehet. Tamas a fiam, Istvan pedig a "volegeny".
2009. márc. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Légszi ne húzzátok le annak a válaszát sem, aki elvetetné. Nekem ugyanolyan fontos vélemény...
2009. márc. 10. 07:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!