Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg olyan fantasztikus...

Tényleg olyan fantasztikus dolog, ha gyermeke van az embernek?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy legyen-e gyermekem, vagy sem. Nem fogom megbánni, ha gyermeket vállalok? 37 éves nő vagyok és nem szültem még, de már itt lenne az ideje. Nem volt még soha kisbaba a közelemben.
2009. márc. 8. 20:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Fura dolog ez, mert én sose tudtam igazán mit kezdeni mások gyerekével, nem tudtam hogy közeledni feléjük, de mindig is tudtam, hogy majd akarok gyereket.

Aztán tessék, itt van, és tényleg ahogy írták is előttem, a nap minden percében ő jár a fejemben, imádom szagolgatni és megpuszilni a babaillatú, puha pofiját, imádom ahogy a pici kezeivel játszik a hajammal, ahogy a kezemet behúzza a szájába, mikor nő a foga, ahogy rám kacag hangosan, elolvadok. Szerelmes vagyok belé. Belehalnék ha bármi történne vele!!!

Ha megvan hozzá a megfelelő körülményed, biztos háttered (férj, anyagiak, stb.), akkor szerintem vállalj nyugodtan gyereket, ez az anyaság-érzés meg ösztönösen jönni fog magától.

2009. márc. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem mióta az eszemet tudom,az anyaságra vágytam,és korán szerettem volna szülni.Várnom kellett rá jó pár évet,most 30 éves vagyok,és 15 éve a szerető férjemmel élem az életem. :) Most vagyok 34 hetes várandós,és már most is úgy gondolom,hogy EZ életem legjobb döntése,mert az a pici kislány akit a szívem alatt hordok a legfontosabb nekem a világon!!!Ha csak rá gondolok,hogy 4-5 hét múlva a kezemben tarthatom,gurlnak a könnyeim,mert az anyaság a legcsodálatosabb dolog a világon,akárcsak az igaz szerelem...Ez a te döntésed,remélem segíthettünk neked ebben.Dönts felelősségteljesen,mert ez egy életre szóló döntés.Sok sikert!

Egy 34 hetes kismama

2009. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én nem akartam gyereket, mégis becsúszott. Sosem voltam odáig a babákért, bulizgatni, csavarogni, flörtölni, sörözni a haverokkal, hapsikat vadászni szerettem. 30 évesen lettem terhes, 4. hónapban jártam amikor kiderült, hogy lakik a pocakomban egy bébi. Megszületett Ő - felforgatta az életem, a világ legcsodálatosabb teremtménye , soha semmi nem tud olyan boldoggá tenni mint egy gyermek / minden fájdalommal és gonddal együtt/.

Nem fogod megbánni ha úgy döntesz babát vállalsz.:)

2009. márc. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettetek.
2009. márc. 13. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!