Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS! Mit csinálnátok a helyemben?

SOS! Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Először is azért ebben a témában írok, mert a férjemmel második babát szeretnénk, nem is védekezünk!

Valamiért volt egy női megérzésem hogy számoljam meg hány óvszer maradt meg, 19-én felírtam a darabszámot és most kiderült hogy 1 hiányzik! Férjem dolgozik reggel hatkor ér véget a szolija, Szolgál és véd , vicces mi?!

Megkérdeztem és annyit mondott ő nem vitte el! Én tudom magamról hogy nem én voltam. A 20 hós kislányom meg azért talán mégsem!

Volt már régebben egy két kétes dolog, de aztán mindig ki tudta magyarázni!

Mi tegyek??????? Segítsetek! Nagyon el vagyok keseredve!


2011. ápr. 30. 22:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém ugyanezt mondta, amikor már égett a ház...
2011. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Már nálam is eljátszotta azt a síros témát, de most valahogy nem hat!

Nem tudom mit tegyek, annyira szeretem!

Ráadásul nagyon fiatal vagyok! Ő az első igazi és egyetlen szerelmem. Neki nem én vagyok az első! 4 évvel idősebb nálam!

Eddig semmit nem bántam, meg, de most este már a lányomon kívül mindent megbántam!

2011. ápr. 30. 22:47
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen, hogy ennyire résen voltál.

Nagyon sajnálom, ami történt, de nagyon erős vagy és annak is kell maradnod.

Meg lehet menteni a házasságotokat, de nagyon kell küzdenie értetek és ezt azonnal add a tudtára.

Hogy nem áll szándékodban örökre lapátra tenni őt, de hogy egy életre megjegyezze, mit kockáztat, ha rám hallgatsz, tedd ki az ágyadból egy időre, akkor alszik a kanapén, vagy anyuéknál.

A gyerek ne érezzen semmit.

Maradj jó anya, de az érzelmeidet jegeld egy időre és mondd meg neki, hogy kezdhet érted harcolni.


Ha nem tudja meg, mekkora baromságot csinált, akkor nem fogja érezni a súlyát, így is azt hitte, hoyg átejthet.

2011. ápr. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Csak nekem tűnik kamunak? Főleg ott necces a sztori, hogy 19-e óta eggyel van kevesebb (azt is a férjed vette el). Vagy azóta nem voltatok együtt? Bocs, ha mégis igaz, csak nekem annyira hihetetlen...
2011. ápr. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én vagy ismerlek téged, vagy két nagyon hasonlóan szerencsétlen sorsú nő is van az országban. :(
2011. máj. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
56%

22:41

"Nagyon gagyi védekezés..főleg egy rendőrtöl..."


Már boccs de te mit vársz el egy rendőrtöl????

Apósom rendőr így sok minden világos lett előttem,nem hiába

írják azokat a rendőrvicceket:D :D

2011. máj. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

23:43.

Mielott kamunak itelnel meg valamit olvasd mar el az egesz kerdest,jo?

Irta a kerdezo,hogy masodik babat szeretnenek. Tehat NEM VEDEKEZNEK! Es ezert nem fogy a gumi. Erted???

2011. máj. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos le kell keserítselek,de 99% hogy nem véletlenlenül vette megához a gumit:(((Én is számoltam egy időben,mert nálunk is voltak "gyanús"dolgok és mindig igazam lett,de én is szeretem:S!Olyan nehéz ez!!!!Viszont tényleg ne szülj másik babát!Mert egy dolgot nagyon jegyezz meg,KUTYÁBÓL SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN NEM LESZ SZALONNA!!!!Ezt mindig a 94 éves dédim mondogatja,ha panaszkodom neki a férfiakra,és mennyire igaza van....hányszor átvert már!!!!!!!!!
2011. máj. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Amúgy nem is értem, tényleg a 19-e miatt olyan kamuszerű a dolog?

Biztos nagyon nagy mázlitok van, de elárulom, hogy nem akkora csoda, ha egy házasságban 2 hétig nem kerül elő óvszer, főleg kisgyerekeseknél.

2011. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nem is tudom hol kezdjem!

Először is: 6 hete nem védekezünk, a szexuális életünk jó!(legalábbis szerintem, a férjem sem szokott panaszkodni, de hát már semmiben nem vagyok biztos)


A gumit ma odaadta a férjem, megnéztem a gyártási számát, és a letépő csíkot is ami megegyezik a maradékkal, tehát ebből a dobozból való!

Ez nekem csak annyit bizonyít hogy nem használta!


Megvolt a nagy beszélgetés. A férjem tudtára hoztam, hogy nem bízom benne egyáltalán, és ezt nagyon elcseszte!

De szeretném megmenteni a házasságunkat! Ennyi évet, a szerelmünket nem dobok ki az ablakon. Remélem sikerül! Bár rettentően nehéz lesz, nagyon fáj, hogy nem tudok bízni benne! Egycsapásra ez egész eddigi életünket tette tönkre!

Annyit sírtam az éjszaka hogy könny már nem jön a szememből!

A második babáról meg annyi: ha most terhes vagyok, azt természetes megtartjuk, de ha nem akkor egyenlőre felfüggesztjük a babaprojektet!

Eléggé meg van törve ő is! legalábbis ezt látom rajta!

Köszi azoknak akik eddig válaszoltak!

Várom a többit!

2011. máj. 1. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!