Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit csinálnátok ha...

Anyukák! Mit csinálnátok ha ez történne veletek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=NRtvqT_wMeY


a klipben 3:49től


2011. jan. 30. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A nő kiszállt, kivette a babát, majd bekötötte! az autósülésbe, és elhajtott - én meg csak ekkor vettem észre, hogy eltűnt a baba?

Velem ilyen nem fordulhatna elő, mert sehol nem hagyom egyedül, még pár percre sem.

5 másodperc is elég, hogy melléhajtson egy autó, és babakocsistól behajítsák, inkább nem kockáztatok.

2011. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jajj...

Elég buta az a szülő, aki úgy bemegy egy boltba, hogy a gyerekét csak úgy kinthagyja. Szóval ilyen nem történhetne meg...

2011. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kisnita ***** válasza:
100%

Jajj kiskoromban ment egy műsor Csellengők volt a címe és ez a szám ment benne. Mindig sírtam rajta. :(((

Nagyon szép szám egyébként, de bennem még mindig elő hozza ezeket az emlékeket...


Egyébként ugyan azt csinálnám mint az anyuka a klipben, rohannék az autó után. De velünk nem történhet ilyen mert én soha nem fordítok hátat a gyerekemnek akár hol vagyunk, fél szemem mindig a gyereken van, hogy mit csinál.

2011. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ismersm a klippet ezer éve. Nekem valahogy soha nem jutott eszembe, hogy kint hagyjam a gyerkőcöt bárhol is, és akár csak egy másodpercre is szem elől tévesszem.

hogy a kérdéseidre is válaszoljak, valószínű, hogy őrjöngenék, a bűntudattól összeroppannék, és ha nem kerülne meg a gyerkőc azt sem tartom kizártnak, hogy véget vetnék az életemnek, mert nem tudnék az örökös lelkiismeret furdalásommal együtt élni.

2011. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet ne is mondj!!!Bele halnék!
2011. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiskorom óta ismerem a klipet. A Csellengők c. műsor zenéje volt. Több részétől kiráz a hideg, egyik, mikor a kislány beszáll a "bácsi" autójába, másik a vásárlós rész, ahol elviszi a babát.

Nem gondolok bele, hogy mit éreznék, ha velem megtörténne, mert biztosra veszem, hogy nem történhet meg! Egyik bolt, kirakat, ruha sem ér számomra annyit, hogy érte akár egy percre is kinn hagyjam a gyerekemet a babakocsiban...

Biztos vagyok benne, hogy ti is így gondoljátok!

2011. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

eleve nem hagynám kint az utcán.olyan helyre be sem megyek,ahova nem fér be a babkocsi!

de hogy kérdésed választ is kapjon:

biztosan megőrülnék

2011. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem tuti nem lopnák el így mert soha nem hagynám így kint amikor én bemegyek valahová.
2011. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer azt álmodtam, hogy ülök az autóban, a kicsi gyerekülésben mögöttem. Elhajtottunk egy biciklis futár mellett. A visszapillantóból láttam, hogy a biciklis eldől. Megálltam, bár tudtam, hogy nem ütöttem el a biciklist. Odamentem hozzá. Mire visszamentem a kocsihoz, a kicsi nem volt sehol. Nem tudom leírni, mit éreztem álmomban és ébredés után.
2011. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!