Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS! Mit csinálnátok a helyemben?

SOS! Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Először is azért ebben a témában írok, mert a férjemmel második babát szeretnénk, nem is védekezünk!

Valamiért volt egy női megérzésem hogy számoljam meg hány óvszer maradt meg, 19-én felírtam a darabszámot és most kiderült hogy 1 hiányzik! Férjem dolgozik reggel hatkor ér véget a szolija, Szolgál és véd , vicces mi?!

Megkérdeztem és annyit mondott ő nem vitte el! Én tudom magamról hogy nem én voltam. A 20 hós kislányom meg azért talán mégsem!

Volt már régebben egy két kétes dolog, de aztán mindig ki tudta magyarázni!

Mi tegyek??????? Segítsetek! Nagyon el vagyok keseredve!


2011. ápr. 30. 22:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Állítsd kész tények elé,és kerek-perec kérdezd meg!
2011. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Első! Megkérdezte!!!
2011. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Meg kérdeztem a válasz: én nem voltam! Ja és utána egy sms, hogy azt gondolod hogy otthonról vinném el?

Hát igen azt!

azóta nem hív, az előbb írt hogy kocsmai verekedésnél vannak nem ér rá!

2011. ápr. 30. 22:18
 4/20 A kérdező kommentje:

Annyira magam alatt vagyok, hogy azt nem lehet elmondani! Az egész élem darabokban! Nem hiszem hogy erre lenne más magyarázat, mint hogy megcsal!

9 éve vagyunk együtt! 3 éve házasok! Nem tudom mi legyen!

2011. ápr. 30. 22:23
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Én piciként előszeretettel nyúltam le anyuék gumijait, amit aztán jóóó sokára tudtak meg, találtak meg...(ők mesélték). Elérhető helyen van, vagy lehetetlen, hogy a kicsi elérje? Ez is csak egy variáció... de ha tényleg a férjed vitte el, akkor szomorú, meg kéne beszélni :(
2011. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg biztos vagy benne, hogy a férjed vitte el, sürgősen függeszd fel a második gyerek programot, ne kuszáld tovább a szálakat. Én hagytam kidumálni hasonló szituból a drágámat. Meg is lett az eredménye -kétgyerekes egyedülálló lettem :(
2011. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Mindig dobozban becsukva, a férjem éjjeli szekrényének a polcán! A lányom nincs egyedül abban a szobában, mert sok mindent összetörne!Amúgy megnéztem a szekrény alatt, mellette, az ágy alatt! De nincs

A legjobban az zavar hogy nem vallja be!Lehet hogy meg sem bánta, és már mást szeret, ezért nem is akar beszélni róla!

2011. ápr. 30. 22:35
 8/20 A kérdező kommentje:

Most beszéltem vele!

Ezt mondta: elrakta a pénztárcájába mert kíváncsi volt számolom e!Együtt akarta velem visszarakni, csak el felejtette! Ja és hogy meg van neki. nem használta!

El kell mondanom hogy eddig soha nem számoltam!

Nem tudom elhinni amint mond, ez már nem az első eset, hogy félreérthető szituba kerül!

Ja a második baba projekt elfelejtve az tuti! Csak az a gond hogy lehet hogy már az is vagyok!

Kedden kell megjönnie!

2011. ápr. 30. 22:39
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"Most beszéltem vele!

Ezt mondta: elrakta a pénztárcájába mert kíváncsi volt számolom e!Együtt akarta velem visszarakni, csak el felejtette! Ja és hogy meg van neki. nem használta!"


Lehet, hogy elhasználta. Meddig tart venni éjjel egy újat, és visszarakni (veled együtt) a többihez? Nagyon gagyi védekezés ez. Főleg egy rendőrtől.

2011. ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

én is így gondolom!sír a telefonban, és azt mondogatja hogy mi vagyunk neki a legfontosabbak!

Hát előbb kellett volna gondolkozni!

2011. ápr. 30. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!