Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig járhat bölcsibe egy...

Meddig járhat bölcsibe egy gyerek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra ha betölti a 3.évet de helyhiány miatt nem veszik fel az oviba akkor mi van ilyenkor?
2011. ápr. 30. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nem lesz szobatiszta,vagy nem tud egyedül enni..akkor ottmaradhat bölcsibe én úgy tudom
2011. ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve 3 éves kora után írattam be. A húga egy évvel fiatalabb, Ő csak bölcsibe mehetett, az oviban nem volt hely, és nem is igazán akartam Őket szétválasztani. Nagyon rendesek voltak a böcsiben, ráírták a papírjára, hogy még nem szobatiszta, így felvehették "túlkorosan" is.
2011. ápr. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg 4 éves koráig járhat bölcsibe, afölött már nem. Így elviekben simán felvehetik.
2011. ápr. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szobatiszta a környékbeli ovikban nincs ismerős ill.protekció és nem veszik fel,van munkahelyem is azt mondták keressek a város másik felén ovit hátha van ott hely...
2011. ápr. 30. 12:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ.Van amelyik bölcsi családi napköziként működik(mint pl az is, ahol én dolgozok) és ott 14 korig lehet a gyerkőc.(persze egy ekkora gyerek már nem egész napra, de mondjuk napközire) .Nekünk van 5 hónapos és 7 éves gyerkőcünk is.
2011. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!