Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is hiányzik a terhesség...

Másnak is hiányzik a terhessége még?

Figyelt kérdés

10 hetes a fiam, első baba. De még mindig fura érzések törnek rám néha, hiányzik az állapotos állapotom! :-))

Olyan jó volt terhesnek lenni, nagyon élveztem a 9 hónapot. Szerencsére nem voltam hányós. Úgy irigylem azokat, akiket látok nagy pocival... Olyan jó volt terhesnek lenni.

Izgulni, hogy végre + lesz-e a teszt. Az első UH, hallani a baba szívhangját, látni a kis kezét, lábát. Érezni amikor először mocorog, 4D UH.-ra menni, szóval minden hiányzik, ami a terhességem alatt volt. :-))

Mindenki kíváncsi volt rám (most is persze), aggódtak értem, kiszolgáltak, stb.

Persze akarunk majd kistesót, de csak 2-3 év múlva.

Másnak is vannak ilyen érzései, gondolatai?? :-))


2009. márc. 6. 07:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 28-ik hében vagyok egyenlőre,de már én is gondoltam rá hogy hiányozni fog.Lehet hogy ez önzőség,de tényleg jó érzés ez a megkülönböztetett figyelem,amit másoktól kapok,meg olyan jó érzés az egész,bár néha voltak húzós időszakok. Persze már nagyon várom hogy meglegyen a baba,bárcsak már a kezemben tarthatnám,de bevallom ezek nekem is eszembe jutottak:-)
2009. márc. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Szerintem is néha önzőség, ezt én is tudom, de akkor is olyan jó volt! Persze most még jobb, hiszen megszületett a fiam, akit imádunk, de amikor még bennem volt, az is olyan csodás volt! :-))
2009. márc. 6. 07:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Így, hogy már túl vagyok a szülésen (4 hós a kislányom), bizony nagyon hiányzik a terhesség. Bezzeg 38 hetesen meg már minden bajom volt!

És ki tudja, a mai világban leszek-e még egyszer terhes, merjem-e vállalni.

Nosztalgiával gondolok rá, de imádom, hogy már magamhoz ölelhetem!!

2009. márc. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szívemből szóltál.... :D Nekem már 6 hónapos a kisfiam, de még mindig iszonyatosan hiányzik a terhesség. Úgy elszaladt, mintha nem is lett volna, vagy csak álmodtam volna az egészet. Nekem néha attól van lelkiismeretfurdalásom, hogy talán nem szeretem eléggé a kisfiam, mert mintha nem lennék olyan boldog, mint mikor még a pocimban volt. De persze ez így nem igaz, mert imádom minden porcikáját, minden kis mozdulatát, én ezért érzem önzőségnek, hogy a pocakosságom hiányzik. Rájöttem, hogy talán új fajnak kellett volna születnem egy elefánt és kenguru kereszteződésében, mivel az elefánt 2 évig vemhes, a kengurunak meg még visszaugrik az erszényébe a kicsinye... :D Viccet félretéve, a párommal most azt érezzük, hogy a terhesség-szülés akkor élmény volt, hogy ezt mindenképpen át kell élnünk legalább egyszer! Persze várunk kb. 2 évet és nagyon remélem, hogy nem lesz sem anyagi, sem egészségbeli akadálya!


Boldog babázást neked!

2009. márc. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pont az ellenkezőjét érzem, bár nekem most (1 hónapja) született meg a második gyermekem.

Alig van két év a két gyerek között, két éve folyamatosan szoptatok...a nagyot is még most is...szóval kicsit más a helyzet.


Én szeretnék visszafogyni, újra a régi alkatú (vagy hasonló) lenni.

Terhesnek lenni mind a kétszer imádtam!

Akarunk is még gyereket, de lassan a férjemhez is vissza kell találnom. Nem egyszerű dolgok ezek...

2009. márc. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom, jársz-e még errefelé:-)

Most találtam rá a kérdésedre, mert nálam most lett aktuális a téma, pontosabban jó fél évvel ezelőtt ... vagy még régebben.

A lényeg, hogy lassan 6 hónapos a Kisfiam, imádom, sokat vártam Rá, de kb. a terhesség 20. hetétől tudom, hogy mennyire fog hiányozni a pocakosság. Nekem nehéz terhességem volt, a 21. hétig hánytam és a hányingerem a szülés napjáig tartott, de annyira csodálatos volt mégis! Hogy mindig velem volt, minden pillanatban TÁRSAM volt, éreztem a mocorgását, bármikor megsimogathattam, becézhettem ... Jó volt várni, jó volt járni az UH-kra, még a dokihoz járás is hiányzik. Pontosan, ahogy írtad, élveztem a "kitüntetett" szerepemet, hogy kismama voltam, hogy figyeltek rám ...

És persze én is imádom a Babámat, élvezem az anyaság minden pillanatát, de szinte folyamatosan azon jár az agyam, hogy mikor leszek már újra terhes,mikor izgulhatok a tesztelés miatt, mikor szülhetek újra.

Kérlek, nyugtass meg, hogy nem vagyok bolond, mert szinte szó szerint azt írtad, amit én is érzek! Sokszor nézegetem a kismama ruháimat, még sírni is szoktam, mintha egy gyászreakció zajlana bennem ...

Lett azóta Babád?

Túl tudtál lépni idővel ezen a folyamatos vágyakozáson??

Köszi, ha írsz és minden jót Neked, Nektek!

2011. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!