Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sok könyvet veszel gyermekeidn...

Sok könyvet veszel gyermekeidnek? Rendszeresen vagy csak néha, de akkor többet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 16:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Még csak fél éves de rengeteg könyve van.

Csak párat kaptunk, de én ha meglátog egy különlegeset akkor megveszem. Pl van olyan aminek kilehet venni a darabjait, mint pl egy alma vagy körte. aztán van ami amit szétlehet húzni. de szerintem rengeteg lesz, mert mi is szeretjük a könyveket.

2011. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a lelkes olvasókat felpontoztam.

Nekem furcsa, ha valaki nem értékeli a könyveket, nem vesz soha, és a gyerek is ezt látja, ő sem szereti.

Szerencsére nálunk imádják a könyveket, 2, 8 és 11 évesek, lehetőségeinkhez képest sok könyvet kapnak, és értékelik is.

A két évesem reggel már hozza az ágyba a könyveket:)

2011. ápr. 5. 14:10
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A fiam még csak két éves, de nagy "olvasó". Mi könyvtárba járunk rengeteget, és ha vmi tényleg bejön, akkor olyat-vagy olyasmit kap következő alkalomra.
2011. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is szerencsésnek mondhatom magam, egyébként is sok könyvünk van, nekem is megvannak a régi könyveim is, pl Az öreg néne őzikéje, ami még anyukámé volt, mikor ő kicsi volt.

Könyvtárba is járunk, és veszek is, kb én is havonta egyet-egyet:)

2011. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!