Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sok könyvet veszel gyermekeidn...

Sok könyvet veszel gyermekeidnek? Rendszeresen vagy csak néha, de akkor többet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Sokat. Minden ünnepre kapnak könyvet, vagy könyvet is. Most húsvétra is tudom, melyik milyen könyvet fog kapni. És könyvtárba is járunk, így mindig van friss nézegetni- olvasnivaló.
2011. márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Havonta legalább egyszer megyek könyvesboltba. Mindig veszek nekik is egy-két könyvet.
2011. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
2 éves lányomnak 70 darab könyve van (pár napja számoltam meg). Szerintem ez jó sok, és nagyon örülök neki, könyvből sosem elég. Szereti is, ha olvasunk neki, és magában is sokszor olvasgat.
2011. márc. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Bár az én lányom még 1 éves, de ő is szereti a könyveket. Neki még nem sok 4 darab mesés-verses, meg 2 darab kemény képes könyve van, nagyon szereti, biztosan fog majd könyveket kapni.
2011. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket!
2011. ápr. 5. 12:59
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Korábban havonta kapott, jelenleg két-háromhetente kap könyvet. Legtöbbször mutatok neki 3-4 darabot, abból választ egyet, de mostanában már úgy megyünk be, hogy tudja mit szeretne. Ebben a hónapban lesz 3 éves. Sok könyve van már, de tud is rá vigyázni, s szereti is.
2011. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon-nagyon a béka s*gge alatt állunk anyagilag, a könyv mint olyan, abszolute luxusnak számít nekünk. Mégis minden ünnepre kap könyvet, néha csak úgy is. Ha valamit kinézek vagy kinéz magának, akkor általában gyűjtünk rá, vagy ezt kérünk a rokonoktól.

Szerencsére nekem az összes gyerekkori könyvem megvan, plusz anyukám gyűjtötte rendesen a szép és értelmes könyveket (óvónő), így a polcról is van mit levenni, és sok olyan is van, amit eltettem neki és majd később vesszük elő.

Rengeteg könyvünk/könyve van, hála istennek. Szereti is, tud is vigyázni rá. De néha a szívem szakad meg, ha látok valami nagyszerűt és nem tudom megvenni neki. Dehát ez van...

2011. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az szerintem is szép dolog, ha a szülő régi könyveit kapja meg a gyerek. Sajnos én semmit nem tudok neki odaadni, öten voltunk/vagyunk testvérek, nem tudnánk rajta megosztozni, melyik kié legyen. Így azok a régi könyvek maradtak anyukáméknál, mi pedig megvesszük őket.
2011. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

2 hetente kap könyvet. az újságárusnál lehet kapni Disney könyvsorozatot 990 ft/ db áron.

eddig mindegyiket megkapta, és nagyon mutatós a könyvespolcon is!


[link]


de ünnepekre is szokott kapni.


3,5 éves

2011. ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 kisnita ***** válasza:
0%
Egy pár darab könyve van, de azok sem érdeklik. Én feleslegesnek tartom, hogy vannak. Talán majd később érdekelni fogja, de ha rám ütött akkor soha nem lesz belőle könyvmoly.
2011. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!